Demir Country fiyat

Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir Country Beylikdüzü projesi 2 etaptan meydana geliyor. Projenin ilk etabı satışa sunuluyor.

Lansmanı 2017 yılı Haziran ayının sonunda yapılması beklenen Demir Country Beylikdüzü projesinde hemen her ihtiyaca cevap verecek olanaklar ve pek çok sosyal aktivite alanlarına da yer veriliyor.

Demir Country fiyatları ne kadar?

Demir Country projesinde 57 – 66 metrekare arasındaki 1+1 daireler 240 bin TL, 80- 122 metrekare arasındaki 2+1 daireler 540 bin TL, 140 metrekare 3+1 daireler 590 bin TL’den başlıyor.

İstanbul Beylikdüzü’ne bağlı Yakuplu’da yükselecek olan Demir Country Evleri’nde yüzde 25 peşinat verildikten sonra kalan tutar için Eylül 2017 itibariyle kredi kullanılabiliyor.

Demir Country projesinde diğer bir ödeme şeklinde yine yüzde 25 peşinat veriliyor ve 12, 24 ve 36. aylarda ödeme yapılıyor.

30 ay sonra teslim edilecek olan Demir Country projesinde daire sahiplerine akıllı ev teknolojisi, doğal yeşil alanlar, süs havuzu, zengin peyzaj, çocuk oyun alanları, kafe ve restoranlar, kartlı giriş sistemi, 24 saat kameralı güvenlik, dinlenme ve güneşlenme terasları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, açık ve Kapalı yüzme havuzları, kapalı otopark, yangın alarmı, gaz alarmı, alışveriş, bankalar, jeneratör, vale, spor gibi hizmetler ve olanaklar sunuluyor.

Tel: 444 2 116

Kaynak: Tasinmazhaber.Com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*