İncek Prestij'de her ayrıntı düşünülmüş

Incek PrestijFırat ve Dema İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen İncek Prestij konutlarının mutfakları ise gergi tavan sistemi, büyük seramik yer döşemeleri, ada tipi modern dolaplarıyla ilk bakışta annelerin kalbini fethediyor.

İncek Prestij Satış Müdürü Deniz Gökkaya, 27 metrekare büyüklüğündeki mutfaklarında, annelerin hemen her ihtiyacının standart olarak sunulacağını bildirdi.Gökkaya şunları söyledi:
‘’Mutfağımızda fırın, ocak, davlumbaz gibi artık klasikleşen setlerin dışında bulaşık makinesi, çift kapılı gardrop tipi buzdolabı, filtre kahve makinesi standart olarak yer alacak. Ayrıca, hiçbir projede yer almayan sıcak tepsi saklama çekmecesi olarak adlandırılan bir ünite de her dairemizde yer alacak. Fırında pişen yemekler, yemek vaktine kadar ısısı ayarlanabilen bu çekmecelerde saklanacak. Anneler, yemeği yeniden ısıtma zahmetinden kurtulacak. Ankastre ürünler mutfakla sınırlı değil. Çamaşır odasında da çamaşır ve kurutma makineleri yine her evde standart olarak yer alacak.”

Deniz Gökkaya, mutfakla tavandan yere kadar cam bölmeye ayrılan 29 metreyi bulan büyüklükteki teras balkonların da annelere, evlerinde keyifle yaşama olanağı sunacağını anlattı.

İncek Prestij, aralarında 45 katlı prestij kulenin de bulunduğu yatay ve dikey 16 bloktan oluşuyor. Projede, 1+1’den 6+2’ye kadar 12 farklı tip ve büyüklükte daire alternatifleri ile günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 16 dükkan yer alıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*