Kaşmir Göl Evleri Eryaman’ın en prestijli konut projesi

14 blok ve 1438 konutu, site içi ticaret meydanı, site içi kafe ve restaurantı, Göksu Parkı ve metroya yakın konumu, spor saha ve alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, su yolları ve süs havuzlarından oluşan Kaşmir Göl Evleri projesi, Eryaman’ın en prestijli konut projesidir.

Kaşmir Göl Evleri projesinde 2+1 daireler 270 bin lira ile 335 bin lira arasında, 3 + 1 daireler 275 bin lira ile 335 bin lira arasında, 4 + 1 daireler 290 bin lira ile 400 bin lira arasında ve 5+1 daireler ise 525 bin lira ile 595 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Göksu Park’la bütünleşik bir yapıda inşa edilen Kaşmir Göl Evleri’nde maviye daha yakın olmak için dilerseniz iskeleye gidebilir, dilerseniz su bisikleti ile göl üzerinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. emlakbulten.com

Kaşmir evlerinde, konumu itibariyle, alışveriş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Optimum ve Göksu AVM’ye yakın, zahmetsiz ve konforlu alışveriş adeta hayatınızı kolaylaştıracak. Metroya 1km uzaklıkta bulunan Kaşmir, sizleri hızlıca trafiğe takılmadan şehrin kalbine taşır.

Futboldan basketbola, voleyboldan tenise kadar her yaştan oyun ve spor severlere zengin seçenekler sunan Kaşmir Göl Evleri bu kadarla yetinmiyor.

Yaklaşık 2574 araçlık kapalı ve açık otoparkıyla Kaşmir’de içiniz rahat, aracınız güvende olacak.

444 0 465
www.kasmirgolevleri.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*