Esenkent City yakında satışa çıkacak

Semerkand Yapı’nın Esenkent’te yapmayı planladığı Esenkent City’nin yıl sonuna kadar satışa çıkması planlanıyor. Topalm 105 adet 1+1 residence daireler olarak düşünülen Esenkent City’nin detayları henüz belli değil.

Bir çok rezidans, toplu konut ve villa inşa etmekle birlikte 555 daire ve 95 mağazalık Semerkand Line ile 35 konut ve 11 ticari ünitelik City Line projelerininin satışana devam eden Semerkand Yapı, yeni projesini Esenkent-Esenyurt’ta hayata geçirecek. emlakbulten.com

Doubletree by Hilton oteli ve rezidans konutlardan meydana gelecek olan Semerkand Yapı Esenkent projesinin adı Esenkent City olarak belirlendi. Rezidans ve ticari birim konseptiyle inşa edilecek Esenkent City’de 105 konut bulunuyor.

Esenkent City’nin yıl sonuna kadar satışa çıkması planlanıyor. Tamamı 1 oda 1 salon rezidans konutu olarak düşünülen Esenkent City’nin detayları henüz açıklanmadı.

Modern inşaat teknikleri, üst kalitede malzeme ve üstün vasıflı işgücü kullanarak projelendirdiği arazileri profesyonel ve ince düşünülmüş imarıyla yeni yaşam alanlarına dönüştüren Semerkand Yapı şimdiye kadar; Beylikdüzü Evleri, Semerkand Gökçebel Evleri, Semerkand Villa Select, Semerkand Egeria Suites, Semerkand Konakları, Semerkand Residence, Semerkand Boğazköy Villaları, Semerkand Zeytinburnu Evleri, Semerkand Silivri Konakları, Esenkent Toplu Konut Projesi, Beylikdüzü Toplu Konut Projesi ve Boğazköy Toplu Konut Projesi gibi bir çok konuta hayat verdi.

Web: www.semerkandyapi.com
Tel: 444 1 402

Zeynep Karabağ/Emlaktasondakika

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*