Denizbank’ın Yeni Bölge Müdürlüğü: Marmara Forum Garden Office

Denizbank’ın Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak Marmara Forum Garden Office’i seçti. Denizbank, Merter’deki Garden Office Projesi’nden Avrupa Bölge Müdürlüğü olarak kullanmak üzere 1.000 m² alan kiralaması yaptı.

Garden Office Projesi’nin İstanbul’da ofis kiralamak isteyen kuruluşlara yönelik cazip bir iş merkezi olduğuna değinen Multi Development Türkiye CEO’su Hulusi Belgü: “ En yeni inşaat teknolojileri kullanılarak hazırlanan alt yapısı, verimli ofis alanları, yüksek standartları ve cazip kiralama koşullarıyla Garden Office, kurumsal beklentilerinizin tam karşılığını veriyor” dedi.

Jones Lang LaSalle Ticari Piyasalar ve Ofis departmanı aracılığı ile yapılan kiralama ile ilgili olarak Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş, “Deniz Bank’ın Garden Office’i yeni bölge müdürlüğü olarak seçmesi bölge için önemli bir karardır, müşterilerine çok yakın mesafede olup modern ve güvenli çalışma ortamında bulunmalarını sağlayacaktır.” yorumunu yaptı.

Multi Development Türkiye ve İngiltere merkezli Area Property Partners tarafından gerçekleştirilen toplam 30.000 m2 kiralanabilir alana sahip Garden Office Projesi, Jones Lang LaSalle Ticari piyasalar ve Ofis departmanı tarafından gerçekleştirilen 18.000 m2 kiralama ile beraber %70 doluluğa ulaşmış bulunuyor.

Marmara Forum ile aynı kompleks içinde yer alan ve 30.000 m² kapalı alana sahip 2 bloktan oluşan Garden Office, lokasyonu, uluslararası standartlardaki kalitesi ve A sınıfı ofis özellikleriyle kullanıcılarına benzersiz imkanlar sağlıyor. Fonksiyonel tasarımıyla tek katta geniş mekanlar yaratan bir proje olarak ön plana çıkan Garden Office, yüksek verimlilik oranı ile gün ışığı alan son derece ferah ofis alanları sunuyor. Marmara Forum Alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde bulunması ve geniş otopark imkanı, Garden Office’in dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*