Gönderen Konu: yeni hazırlananlar için kaynak kitap  (Okunma sayısı 3170 defa)

ilknur

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
yeni hazırlananlar için kaynak kitap
« : Mart 05, 2010, 05:52:08 ÖS »
 merhabalar...kitapçıları dolaştım ama,güzel bir kaynak yok... lütfen  konu anlatımlı  olan bi kitap önerirmisiniz..

trk063

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: yeni hazırlananlar için kaynak kitap
« Yanıtla #1 : Mart 05, 2010, 10:09:31 ÖS »

Merhabalar ıLKNUR hanım,

Gayrimenkul Değerleme sınavlarına yeni hazırlanıyorsanız,ve istanbulda veya Ankarada oturuyorsanız bu konu ile ilgili kurslara katılmanızı öneririrm.Bu kurslarda anlatılan derslerde zaten notlar veriliyor.Aynı zamanda size disiplinli çalışma imkanı verir.Gayrimenkul Değerleme,finans Matematiği,Muhasebe gibi modüllerede profosyonel yardım almanız gerekebilir.Mesleki mevzuatın kaynakları ise bana göre sadece kanunlardır.Mevzuat gov tr den ilgli kanunları tek tek indirin ve çalışın, derim....

umarım işinize yaramıştır...

TAHSıN KARAOğLU

ilknur

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 06, 2010, 11:28:11 ÖÖ »
teşekkürler  cevapladığınız için.,ama bana ancak iyibir kitap derman olur bu konuda...çünkü gündüz çalışıyorum,,Ankara'da emlakçıyım...akşam da çocuktan dolayı çıkamam....piyasada gördükleri hep soru bankası... oysa bana konu anlatımı gerekli..özellikle  sayısal derslerde....

Exper

• GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #3 : Mart 06, 2010, 04:36:43 ÖS »
ılknur Hanım hevesinizi kırmak gibi olmasın ama bildiğim kadarıyla 1 ay bile emlakçı olarak sigortanız yattı ise lisans alamıyorsunuz diye biliyorum bence bu konuyu bir araştırın

Mevcut sınav kılavuzunun 13.sayfasının g maddesinde yazıyor açıkça
« Son Düzenleme: Mart 06, 2010, 04:51:22 ÖS Gönderen: Exper »