Gönderen Konu: aci ödev için yardım beklıyorum  (Okunma sayısı 1986 defa)

demmir34

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
aci ödev için yardım beklıyorum
« : Ekim 26, 2009, 01:16:15 ÖÖ »
Veri türü                                                                                                                                Edinilecegi yer
Konu ve örnek tasinmazlarin tapu senedi örnegi ya da tapu kütügü bilgileri                       Tapu sicili

Konu ve örnek tasinmazlarin kadastro planinin ya da kadastro çapi                                      Kadastro

Konu ve örnek tasinmazlarin adres bilgileri                                                                      Ulusal Adres Veri Tabani                                                                     
                                                                                                                              i
Konu ve örnek tasinmazlarin imar plani ve plan notlari ya da imar çapi                                   Belediye

Konu ve örnek tasinmazlarin hâlihazir haritasi ya da vaziyet plani                                     Belediye

Konu tasinmazin fotografi                                                                                                        Alandan

Konu ve örnek tasinmazlarin satis tarihleri ve edinim degerleri                                             Tapu sicili

Yapili tasinmazlarda konu ve örnek tasinmazlarin kullanim türü, insaat sinifi insaat türü               Alandan

Yapili tasinmazlarda konu ve örnek tasinmazlarin brüt gelirleri, isletme giderleri                   Alandan

Yapi maliyet birim fiyatlari ve yipranma oranlari                                                                      Bayindirlik ve Iskân Bakanligi

Yeniden degerleme oranlari                                                                                            Maliye Bakanliar                                                                       arkadaşar üniversite dördüncü sınıf ögrencisiyim ve bu sene taşınmaz degerlemsi dersinde yapacagım ödev için eleinizde yukadaraki ödev yönetmeligine uygun bir proje varsa bna mail atarsanız çok sevinirim   caglarosm@hotmail.com   bu sene gayrimenkul degerleme sınavı kpss ve bitirme tazi üçü birden çok agır ve bu ödev için gereki vereileri toplamay zamanım yok yardımcı olursanız çok sevinirim