Gönderen Konu: HP 17 BLL1-80 TL hiç kullanılmadı-tam paket,kitaplarda hediye  (Okunma sayısı 3061 defa)

ozgeakaydin

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Sınavlara girmek için 3 kitap ve hesap makinesi almıştım ama sınava girmekten vazgeçtim.
HP17 BLL hiç kullanmadım, orjinal kılıfı ve kullanım kılavuzları ile birlikte ve sorunsuzdur.
180 TLye satılıktır.
Beta yayınlarının Gayrimenkul değerleme uzmanlığı tüm konular ve nobelin temel finans matematiği ve tüm konular ile geçmiş sınav sorularını içeren bir kitap daha birlikte benden size hediye:)
Konyada yaşayan varda makineyi görebilir.Maille yada tlfla ulaşabilirsiniz.
Özge Akaydın
ınşaat Müh.
0.505.9235581

emlak33

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: HP 17 BLL1-80 TL hiç kullanılmadı-tam paket,kitaplarda hediye
« Yanıtla #1 : Ekim 21, 2010, 01:36:41 ÖS »
merhaba ...

bir sorum olacaktı.konut değerleme  lisansı olan  bir arkadaşım sınavda hafızalı makinelerin yasak olduğunu söyledi. fakat hem kitaplarda hem burda bu hesap makinesiyle ancak bazı soruların çözülebileceği anlatılıyor.... 

ikilemde kaldım yardımcı olursanız sevinirim.  bu hesap makinesi yasak mı serbest mi ?

serbestse temin edemezsek hiç şansımız yok mu diğer makinelerle?

teşekkürler.

kadokg

• GOLD ÜYE
  • **
Ynt: HP 17 BLL1-80 TL hiç kullanılmadı-tam paket,kitaplarda hediye
« Yanıtla #2 : Ekim 21, 2010, 02:56:33 ÖS »
sınavda finansal hesap makineleri kullanılabiliyor. Çok ta faydası oluyor özellikle finans matematiği sınavında.
Zaman kayıplarını en aza indiriyor. Bazı tekrar grektiren hesaplar ve formülleri kolayca hesap makinesiyle
halledebiliyorsunuz. Ancak, bu tür hesap makinlerini almak ta zorunlu değil. Sıradan bir hesap makinesiyle de
sınava girip kazanan pek çok arkadaş var. Bu tür makineleri öğrenmek içinde zaman harcamak ve makineye alışmak
gerekiyor. Sınavda herkese başarılar dilerim.