Gönderen Konu: ıZMıR VE BURSADA ıKAMET EDEN  (Okunma sayısı 3310 defa)

acar

• GOLD ÜYE
  • **
ıZMıR VE BURSADA ıKAMET EDEN
« : Eylül 29, 2009, 12:03:16 ÖS »
şıRKETıMıZ BÜNYESıNDE ÇALIşMAK ÜZERE ıZMıR VE BURSA ıLLERıNDE ıKAMET EDEN TECRÜBELı (TERCıHEN) VEYA TECRÜBESıZ ÇALIşMA ARKADAşLARI ARANMAKTADIR.

ÇALIşACAK ARKADAşLARIN HARıTA MÜH, ıNşAAT MÜH, MıMARLIK, şEHıR BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMLERıNDEN MEZUN OLMA şARTI VARDIR.
ıLGıLı BÖLÜMLERıN 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARINDAN DA MEZUN OLUNMASI YETERLıDıR. (YÜKSEK OKUL MEZUNU ARKADAşLARIN PıYASADA KENDı ALANLARINDA MESLEKı TECRÜBESıNıN OLMASI GEREKLıDıR.)

ıZMıR VE BURSA DIşINDA ıSE EDREMıT VE ÇEVRE ıLÇELERDE ıKAMET ETME DURUMUNDA DA GÖRÜşÜLEBıLıR.

TECRÜBESıZ ARKADAşLARIN YÜZEYSEL DE OLSA MESLEK HAKKINDA BıLGı SAHıBı OLMASI GEREKMEKTEDıR.

ıLGıLENEN ARKADAşLAR TELEFONLA ıRTıBAT KURARAK RANDEVU ALABıLıR.

şABAN ACAR
MAPART GAYRıMENKUL DEğERLEME LTD. şTı.
BURSA 224 222 89 22
ıZMıR 232 4465645

ulugdm

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ıZMıR VE BURSADA ıKAMET EDEN
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2009, 09:22:26 ÖÖ »
şıRKETıMıZ BÜNYESıNDE ÇALIşMAK ÜZERE ıZMıR VE BURSA ıLLERıNDE ıKAMET EDEN TECRÜBELı (TERCıHEN) VEYA TECRÜBESıZ ÇALIşMA ARKADAşLARI ARANMAKTADIR.

ÇALIşACAK ARKADAşLARIN HARıTA MÜH, ıNşAAT MÜH, MıMARLIK, şEHıR BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMLERıNDEN MEZUN OLMA şARTI VARDIR.
ıLGıLı BÖLÜMLERıN 2 YILLIK YÜKSEK OKULLARINDAN DA MEZUN OLUNMASI YETERLıDıR. (YÜKSEK OKUL MEZUNU ARKADAşLARIN PıYASADA KENDı ALANLARINDA MESLEKı TECRÜBESıNıN OLMASI GEREKLıDıR.)

ıZMıR VE BURSA DIşINDA ıSE EDREMıT VE ÇEVRE ıLÇELERDE ıKAMET ETME DURUMUNDA DA GÖRÜşÜLEBıLıR.

TECRÜBESıZ ARKADAşLARIN YÜZEYSEL DE OLSA MESLEK HAKKINDA BıLGı SAHıBı OLMASI GEREKMEKTEDıR.

şABAN ACAR
BURSA 224 222 89 22
ıZMıR 232 4465645

Bursa da sizinle çalışmak isterim

ulugdm@hotmail.com

Mineotlu

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Kasım 04, 2009, 03:41:54 ÖS »
Merhabalar,
Belediyeden emekli, ışletme mezunuyum.Emekli olduktan sonra ıstanbul Emlak Komisyoncuları odasının sınavından sonra sertifika  alarak , uluslararası bir firmada Gayrimenkul Danışmanlığı yaptım, ıleriye dönük olarak Gayrimenkul Değerleme uzmanı olmak ve sınavlara girmek istiyorum.Bu aralıkta uygulamalı olarak deneyim kazanmak, çalışmak istiyorum.
Mine Otluoğlu
0 533 454 79 68

acar

• GOLD ÜYE
  • **
« Yanıtla #3 : Kasım 10, 2009, 05:07:01 ÖS »

şABAN ACAR
BURSA 224 222 89 22
ıZMıR 232 4465645

dincerkarakoyun

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 15, 2010, 01:56:16 ÖS »
6 yıldır kendime ait planlama ve tasarım ofisi işletmekteyim. yüksek şehir plancısıyım. izmir bölgesinde çözüm ortağı olarak faaliyet göstermekteyim. talepleriniz olursa birlikte çalışabiliriz.

mail=dincerkarakoyun@gmail.com
GSM=05422668586

acar

• GOLD ÜYE
  • **
« Yanıtla #5 : Mart 16, 2010, 04:20:29 ÖS »
ızmir'de şirketimizin ofisi vardır. Ancak sigortalı olarak tam zamanlı çalışmanız durumda görüşebiliriz.

haraso

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Mart 27, 2010, 04:48:57 ÖS »

Görüşebiliriz.

Mehmet Albayrak
ınşaat Mühendisi
Yıldız Ünv. 1984

mehmetalbayrak1963@gmail.com

acar

• GOLD ÜYE
  • **
« Yanıtla #7 : Nisan 05, 2010, 10:43:33 ÖÖ »
ış ıLANIMIZ DEVAM ETMEKTEDıR.

yurda

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #8 : Nisan 21, 2010, 04:25:53 ÖS »
ıZMıR URLA'DA YAşAMAKTA OLAN ıSTANBUL MıMAR SıNAN ÜNıVERSıTESıNDEN MEZUN MıMARIM.ÖZEL şıRKETTEN YENı EMEKLı OLDUM DEğERLENDıRME UZMANLIğI KONUSUNDA ÇALIşMAK ıSTıYORUM KONUYLA ıLGıLı TECRÜBEM YOK.
SAYGILAR
YURDAGÜL YÜKSEL
0532 293 24 25
yurdagulyuksel@yahoo.com.tr
« Son Düzenleme: Nisan 26, 2010, 03:44:21 ÖS Gönderen: yurda »

melek

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #9 : Nisan 22, 2010, 12:56:31 ÖS »
Merhabalar,
Mart 2010 donemınde Degerleme Uzmanlıgı lisansı sınavında tüm dersleri verdim,ısletme (4yıl),dıs tıcaret(2 yıl) mezunuyum.Izmır veya Balıkesır merkezde ıkamet edebılırım.Tecrubem yok.Degerleme Uzmanlıgı lisansını alabılmek ıcın tecrube sartı ıcın tam zamanlı ssk lı calısmak ıstıyorum.
Saygılar,
melekgezginci@windowslive.com