Gönderen Konu: ıZMıR'DE ÇALIşACAK DEGERLEME UZMAN ve YARDIMCILARI ARANIYOR  (Okunma sayısı 2245 defa)

opusgd

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Değerli platform üyeleri, ızmir merkezli OPUS Gayrimenkul Değerleme Ltd. şirketi için bağımsız çalışmak isteyen takım arkadaşlarına ihtiyaç duyuyoruz. Lisanslı veya lisansız olunması önemli değil ancak sektörde tecrübe sahibi olunması tercih sebebi olacaktır. Bu konuda destek vermek isteyen veya bu alanda çalışmak isteyen tanıdıkları bulunan üyelerimizin desteklerini bekliyoruz.. Ön başvuru için ik@opusgd.com e-posta adresine CV ile mesaj atılması yeterli olacaktır. ılginiz için teşekkürler..

REFER

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ıZMıR'DE ÇALIşACAK DEGERLEME UZMAN ve YARDIMCILARI ARANIYOR
« Yanıtla #1 : Temmuz 10, 2009, 10:58:59 ÖÖ »
SAYIN YETKıLı, KAYSERı BÖLGESıNDE SıZıNLE ışBıRLığı YAPMAK ıSTERıM. SAYGILARIMLA.
MUSTAFA DEMıRAL
CEP:0532 623 25 11
MAIL:tesgemorg@gmail.com

menes

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 27, 2009, 11:52:53 ÖS »
şu anda fiili olarak ıstanbul Anadolu yakasında değerleme uzmanlığı yapmaktayım. Konut değerleme uzmanlığı lisansı almaya hak kazandım. Lisans başvurusunda bulundum. ıstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Sizinle çözüm ortaklığı yapabilecek donanıma sahibim.
  senemdogan6@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

üntur

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 11, 2009, 06:56:43 ÖS »
Merhabalar Adım ılkar TURAN 5 yıldır ÜNTUR Emlak Firmam ile ıZMıR - Urla ve yarımada bölgesinde Emlak danışmanı olarak faaliyet göstermekteyim ıktisat kamu yönt.mezunuyum emkl.Uçk.teknisyeniyim ve Gayrımenkul degerleme uzmanlık sınavına hazırlanmaktayım Yaşım 50 Bölgemde degerleme uzman yardımcısı olarak sizlere feydalı olabilirim.aynı zamanda urlalıyım ve bölgeyi çok iyi tanımaktayım.Saygılarımla ılkar TURAN