Bilgi Paylaşım Platformumuz yeni yüzü ile yayında..

Gönderen Konu: "En ıyi Karma Kullanımlı Proje" Ödülü Metropolis Ofis ve Alışveriş Kompleksi'nin  (Okunma sayısı 1063 defa)

MEHMET

  • Administrator
  • GOLD ÜYE
  • *****
  • İleti: 266
    • Değerleme Uzmanlığı
Öncüoğlu Mimarlık'ın, RTKL ve ABD ile birlikte projelerini gerçekleştirdiği Moskova'daki Metropolis Ofis ve Alışveriş Kompleksi CRE tarafından verilen "Uluslararası En ıyi Karma Kullanımlı Proje" Ödülü'nü kazandı. 17 Nisan 2009'da Moskova'da gerçekleştirilen ödül töreni ile Öncüoğlu Mimarlık projeleri 2006 yılından beri dördüncü defa CRE ödülüne layık görülüyor.
Öncüoğlu Mimarlık, 2006'da Udelni Park Ramstore Alışveriş Merkezi, 2007'de Regions June Alışveriş Merkezi ile yılın "En ıyi Alışveriş Merkezi" ödülleri ve Mosproekt II ile beraber gerçekleştirdiği Moskova The Ritz Carlton Oteli ile 2007'de yılın "En ıyi Oteli" ödülü ile beraber dördüncü defa CRE tarafından yılın "En ıyi Projesi" ödülüne layık görüldü. 1964'de Ankara'da kurulan Öncüoğlu Mimarlık, Ankara, ıstanbul, Moskova, Hamburg ve Almata ofisleri ile Türkiye'de; uluslararası platformda Rusya, Kazakistan, Doğu Avrupa'da pek çok proje gerçekleştirdi.

Capital Partners tarafından 311.00 m² kapalı alan olarak Moskova'nın merkezinden ana yol olan Leningradskoye şose'de inşa edilen Metropolis projesi alışveriş ve ofis fonksiyonlarını içeriyor.

Gazeteparc
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı
--------------------------------------
www.degerlemeuzmanlari.net