Gönderen Konu: Dinamikler 2009: 21.Yüzyıl'da Projelerle Yönetim  (Okunma sayısı 1681 defa)

MEHMET

• Administrator
  • GOLD ÜYE
    • Değerleme Uzmanlığı
Dinamikler 2009: 21.Yüzyıl'da Projelerle Yönetim
« : Nisan 10, 2009, 01:31:15 ÖS »
Etkinlik Başlangıç - Bitiş Tarihi: 10 - 11 Nisan 2009
Yer: The Marmara Oteli, Taksim - ıstanbul
ıstanbul Proje Yönetim Derneği adına Systemtur tarafından düzenlenen "Dinamikler 2009", Türkiye'deki ilk ve tek proje yönetimi kongresi olma özelliğini taşıyor ve geniş bir kitleye hitap ediyor. Etkinlik, proje yönetiminde profesyonellik ve kaliteyi, etik kurallar çerçevesinde, geniş ölçüde kabul görmüş dünya standartlarını temel alarak, mesleki gelişim sağlamaya katkıda bulunmak ve bu standartlar çerçevesinde çalışmaya ilgi duyanları bir araya getirip tanıştırma amacını taşıyor. Proje yöneticiliğinin bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, sadece Türkiye'deki uygulamalarla kısıtlı kalmayıp, dünyadaki en iyi uygulamaları da Türkiye'deki proje yönetimi paydaşlarıyla (akademisyen, profesyonel, üst düzey yönetici, sponsor, proje sahibi vb.) ortak bir platformda bütünleştirmek ve sinerji yaratmak da etkinliğin hedefleri arasında bulunuyor.
1997 yılında yasal kuruluşunu tamamlayan ıstanbul Proje Yönetim Derneği'nin, şu an inşaat, bilişim ve finans başta olmak üzere çeşitli sektörlerden 415 üyesi bulunuyor. Dernek, üyelerine uluslararası proje yönetim dünyası ile ilgili bilgi aktarıyor.

System Turizm Organizasyon ve Halkla ılişkiler adı altında kurulan Systemtur'un organize ettiği, 10-11 Nisan 2009 tarihleri arasında The Marmara Otel' de düzenlenecek olan 10. Uluslararası Proje Yönetimi Kongresi "Dinamikler 2009"a, Ph.D. Lance Kurke, Dr. Suha Özkan, David L. Pells, Dr. Hasan Kuş, Sedat Artukoğlu, J. Zachary Bedford ve Patricia Omidian'ın da arasında bulunduğu konuşmacılar katılacak.

Katılım Ücretleri
Öğrenci erken katılım ücreti (30 Ocak 2009 tarihinden önce yapılacak ödemeler için): 75 TL
Öğrenci katılım ücreti: 100 TL
ıPYD ve PMI üyeleri erken katılım ücreti (30 Ocak 2009 tarihinden önce yapılacak ödemeler için): 245 TL
ıPYD ve PMI üyeleri katılım ücreti: 355 TL
Erken katılım ücreti (30 Ocak 2009 tarihinden önce yapılacak ödemeler için): 370 TL
Katılım ücreti: 480 TL

Detaylı bilgi almak için:
SystemTur
Muratpaşa Sok. Nurtaş ış Merk. 1/30 34722 Ziverbey, Kadıköy ıstanbul
Tel: 90.216.414 44 95
Faks: 90.216.414 24 08
e-posta: dinamikler09@systemtur.com.tr

Kaynak: Arkitera.com
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı