Gönderen Konu: ORTAKLIK TEKLıFı  (Okunma sayısı 3098 defa)

opus

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ORTAKLIK TEKLıFı
« : Ocak 07, 2009, 02:34:22 ÖS »
Arkadaşlar, ıZMıR merkezli olup, ağırlıklı olarak ege bölgesindeki il ve bağlı ilçelerinde değerleme hizmeti vermek üzere 2008 yılı 2. yarısında OPUS Gayrimenkul Değerleme & Danışmanlık Ltd. şti. 'yi kurdum. Sektörde 4,5 yıllık tecrübem ve 4000 'e yakın hazırladığım değerleme raporu mevcut.
Yabancı yatırımcılarla da çalıştım. www.opusgd.com adresinden referansları incelersiniz.

Konu şu; onca iş tecrübesine karşın, ne varki halen SPK lisansını alabilmiş değilim. Yani pratik çok ama teori yok :). ış geliştirmek için, kafa ve Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı bir veya birkaç arkadaş ile ayni çatı altında birliktelik oluşturmak istiyorum. Kimse maaş beklemesin. Katılanlar, kendi işlerinin patronu olacaklar ve şirkete kazandırdıkları kadar kazanç elde edecekler. Buna ben de dahilim. Limited şirket kurmanıza, ofis açmanıza, referansa ihtiyacınız yok. Bunlar hazır. Bu işte parayı sorun etmeyecek kadar para kazanılabildiğini biliyorum. Onun için, uyuştuğum arakadaş veya arkadaşlarla, karşılıklı memnuniyete dayalı bir iş yapmayı istiyorum.

Saygılarımla, bilginize.

tolgasumer@opusgd.com

ck51617

• NECDET ÇETÝN
  • YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ORTAKLIK TEKLıFı
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2009, 11:10:00 ÖS »
TÜM TRAKYA BÖLGESı ıÇıN GÖRÜşEBıLıRMıYıZ
COşKUN KÖKSAL
0 533 2578785

hkarada

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 08, 2009, 05:07:52 ÖS »
Merhaba, Kocaeli için görüşebiliriz. ılgilenmeniz durumunda hanifekaracan06@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

onrtrr

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Ekim 09, 2009, 09:45:42 ÖÖ »
SPK Lisanslı değerleme uzmanıyım, izmirde ikamet etmekteyim. şirketinizle sözleşmeye dayalı olarak çalışabiliriz. ılgilenirseniz ont.trr@hotmail.com  iletişime geçebiliriz..

nikitam

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Nisan 08, 2010, 03:51:36 ÖS »
ızmirdeyim mühendisim lisanslama sınavlarını geçtim görüşebiliriz
yildotr@hotmail.com  05544996863 yıldırım okyay