Gönderen Konu: DEğERLEME UZMANI  (Okunma sayısı 7511 defa)

MEHMET

• Administrator
  • GOLD ÜYE
    • Değerleme Uzmanlığı
DEğERLEME UZMANI
« : Aralık 16, 2007, 12:46:34 ÖÖ »
Gayrimenkul Değerleme Lisanslı Eleman Arayanlar Buraya ılan Bırakabilirler

« Son Düzenleme: Nisan 13, 2009, 04:47:16 ÖS Gönderen: MEHMET »
Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

soner01

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: DEğERLEME UZMANI
« Yanıtla #1 : Ocak 24, 2008, 11:43:26 ÖS »
Çalışılacak ış/Proje Hakkında Açıklama:
ılgili üniversitelerin ıNşAAT MÜHENDıSLığı, HARıTA MÜHENDıSLığı, MıMARLIK,şEHıR VE BÖLGE PLANLAMA bölümlerinden mezun Gayrimenkul Değerleme alanında TECRÜBELı veya YETışTıRıLMEK ÜZERE SPK Lisanslı veya Lisanssız, Seyahat engeli bulunmayan, Çukurova bölgesinde çalışacak tercihen ADANAl'da ikamet eden Gayrimenkul Değerleme Uzmanları alınacaktır.

Çalışılacak Yer/Bölge: YURT ıÇı

Eleman Hakkında:
Cinsiyeti: ERKEK
Medeni Hali:FARKETMEZ

Elemanın Ünvanı: MÜHENDıS, MıMAR, TEKNıKER (ınşaat veya Harita)

ıletişim Bilgileri:
e-Posta:
kale_soner@mynet.com.tr

eckgd

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
keşke o şekilde olsa
« Yanıtla #2 : Temmuz 16, 2008, 05:10:21 ÖS »
ben 2 senedir bu işi yapıyorum değerleme uzman yardımcısıyım. sizin dediğiniz gibi 2 senedir 1000.-YTL almıyorum 750.-YTL ile başladık aynı şekilde devam ediyorum. birde sınavları kazandığım ve 3 seneyi tamamlamayı beklediğim halde.

tolgakot

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: keşke o şekilde olsa
« Yanıtla #3 : Temmuz 16, 2008, 11:27:31 ÖS »
ben 2 senedir bu işi yapıyorum değerleme uzman yardımcısıyım. sizin dediğiniz gibi 2 senedir 1000.-YTL almıyorum 750.-YTL ile başladık aynı şekilde devam ediyorum. birde sınavları kazandığım ve 3 seneyi tamamlamayı beklediğim halde.

Sözüm meclisten dışarı, teşbihte hata olmaz diyerek gardımı alayım ve diyeceğimi diyeyim :

Bir deyiş vardır; af buyur "sen eğer eşşeksen semer vuran çok olur" diye...

Arkadaşım hem lisans sınavlarını vermişsin hem iki senedir değerleme yapıyorsun hem de 750 YTL ile çalışıyorsun öyle mi?
Kusura bakma ama burda hata varsa, sadece seni sömüren şirkette değil, kendini sömürttüren sende !!!
Bu sitede ilk mesajımın böyle olmasını istemezdim ama ayağa düşürdük bu işi de milletçe her iyi gelişmeye yaptığımız gibi...
Sadece sinirlenmiyorum, aynı zamanda çok üzülüyorum...

ozgurdunya

• **
« Yanıtla #4 : Temmuz 19, 2008, 05:43:38 ÖS »
o seni 750 liraya çalıştıran şirketin ismini yazmanı isterim,ona göre değerleme işinden anlamayan firmaları tespit etmiş oluruz. ???sen, bence... acele ile o firmadan çık !ben tam 3 firma değiştirdim,dediğin gibi gerçekten çok kötü firmalar var ama kendini kullandırmayacaksın çalışsan bile iş arayacaksın ve iyi spklı firmalarda çalışacaksın tabi eksperin halini bilen.... yoksa eksperine nasıl davranmasını bilmeyen daha doğrusu insani yaklaşımlarda bulunmayı beceremiyen firmalarda hiç çalışma. >:([/b aslında uzman yrd.1.500 ytl - 3.000 ytl arasında olması gerekiyor,ama şu anda sektör kötü durumda ve artık çık fazla firma var.diliyorum ki 2009 da bu spk olmayan firmalar kapanır ve bir sınırlama getirilir.ileriki zamanımda hangi firmalar ne kadar veriyor yazmaya başlayacağım ama şimdi zamanı değil.

acar

• GOLD ÜYE
  • **
DEğERLEME UZMANI
« Yanıtla #5 : Temmuz 31, 2008, 11:32:20 ÖÖ »
MAPART GAYRıMENKUL DEğERLEME LTD. şTı.

Bursa veya balıkesirde ikamet eden tecrubeli veya tecrubesiz arkadaşlar aranmaktadır.

şaban ACAR
0 532 580 53 59
0 224 222 89 22

gozden84

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Temmuz 31, 2008, 05:35:32 ÖS »
o seni 750 liraya çalıştıran şirketin ismini yazmanı isterim,ona göre değerleme işinden anlamayan firmaları tespit etmiş oluruz. ???sen, bence... acele ile o firmadan çık !ben tam 3 firma değiştirdim,dediğin gibi gerçekten çok kötü firmalar var ama kendini kullandırmayacaksın çalışsan bile iş arayacaksın ve iyi spklı firmalarda çalışacaksın tabi eksperin halini bilen.... yoksa eksperine nasıl davranmasını bilmeyen daha doğrusu insani yaklaşımlarda bulunmayı beceremiyen firmalarda hiç çalışma. >:([/b aslında uzman yrd.1.500 ytl - 3.000 ytl arasında olması gerekiyor,ama şu anda sektör kötü durumda ve artık çık fazla firma var.diliyorum ki 2009 da bu spk olmayan firmalar kapanır ve bir sınırlama getirilir.ileriki zamanımda hangi firmalar ne kadar veriyor yazmaya başlayacağım ama şimdi zamanı değil.

güzel sölüyosun kardeş bende aynı düşüncelere sahibim ama bir yandan da şöyle düşünüyorum; lisansız firmalar kapandığı zaman yük lisanslı firmalara binecek yani 100 lisansız firmanın işi 41 lisanslı firmaya kalıcak..kapanan lisansız firmaların elemanları lisanslı firmalara talepte bulunacak ve bu da maaşların düşmesinin başlangıcı olacak...
Nedense bu mesleğin geleceğini güzel göremiyorum bir türlü, belkide fazla geçmişi olmayan bir sektör olduğu için..ama hep bi karamsarlık var içimde

eckgd

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 10, 2008, 06:19:28 ÖS »
acar ilgine teşekkür ederim ama sizin çalışma bölgenize gelemem.
lisansı olmayan firmaların kapanması gibibi durum olacağını sanmıyorum. şuandada lisansı olmayan ve olamayacak bir çok çalışan var ve kanun çıksada gene bu işler aynı şekilde yürütülecek. aslında ben bu konuyla ilgili seviyeli bir tartışma ortamı yaratmak istiyorum.
sizce bu işin geleceği nasıl? devam etmekte fayda varmı acaba?

malagoz70

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 21, 2009, 10:12:06 ÖS »
Aydın bölgesinde görev yapmaktayım.Sizinlede çalışmak isterim.Sınavlarda 2 modül kaldı. Harita mühendisiyim.ıletişim malagoz70@hotmail.com

MEHMET

• Administrator
  • GOLD ÜYE
    • Değerleme Uzmanlığı
DEğERLEME UZMANI
« Yanıtla #9 : Nisan 13, 2009, 05:14:23 ÖS »
Gelen Bir Mailde Elelmana ıhtiyaç olduğu belirtiliyor. Ve bizden yardım rica ediyor. Bu maildeki bilgileri sizinle paylaşıyorum.

Sayın Yetkili,

SPK GDU lisanslı iki kişi istihdam etmek istiyoruz.

Yardımcı olabilir misiniz?

Fatih Bulut

Mail: fatih@benainternational.com

Telefon : 0212 2730444

alim952

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #10 : Nisan 14, 2009, 11:38:05 ÖS »
Gayrimenkul Değerleme Lisanslı Eleman Arayanlar Buraya ılan Bırakabilirler

ıstanbulda ikamet ediyorsan.Foreks gayrimenkul değerleme ve danışmanlık A.ş ye lisansınla başvurabilirsin.
0212-2749165-66-67
Nilgün Hanım veya Cemal Özdemir bey'e

alim952

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #11 : Nisan 14, 2009, 11:41:09 ÖS »
Bursa-Balıkesir-Edremit-Çanakkale-Yalova illerinde ikamet eden gayrımenkul değerleme uzmanı veya yetiştirlmek üzere Mühendis ve Mimarlar aranıyor.
alim952@gmail.com
alpinogd@gmail.com
0532-2844793

MEHMET

• Administrator
  • GOLD ÜYE
    • Değerleme Uzmanlığı
« Yanıtla #12 : Mayıs 04, 2009, 11:03:12 ÖÖ »
Donatı Gayrimenkul Değerleme Aş'den Gelen Bir Mailde Elelmana ıhtiyaç olduğu belirtiliyor. şirket Bilgileri aşşağıdadır.

Donatı Gayrimenkul Değerleme Aş

şirketimize çalışma arkadaşları alınacaktır.

ıletişim:
Abdurrahman Nafiz Gürman Mh. Mehmet Akif Cd.
Turunçlu Sk. No:25 D:10 Mesa Plaza      MERTER / ıSTANBUL 
Tel : +90 212 504 88 60 pbx 
Fax : +90 212 504 88 70 
E-Mail : info@donati.com.tr
Web : www.donati.com.tr
« Son Düzenleme: Mayıs 04, 2009, 11:10:15 ÖÖ Gönderen: MEHMET »

Avni ÜNEL

• avni
  • YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #13 : Mayıs 30, 2009, 12:23:00 ÖS »
Mart 1998'den bu güne gayrimenkul değerleme sektöründe yaklaşık 11 yıllık tecrübe sahibiyim. Bu sürenin yaklaşık 2 yılını kontrollük pozisyonunda tamamladım. Mersin ve çevre illerinde çalışmak, ilgilenen varsa görüşmek isterim.
« Son Düzenleme: Ağustos 03, 2009, 06:52:52 ÖS Gönderen: Avni ÜNEL »

SEPTEL

• SÜREYYA SEPTEL
  • YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #14 : Ağustos 03, 2009, 02:59:09 ÖS »
 ÇÖZÜM ORTAğINIZ
SÜREYYA SEPTEL
 HARÝTA-ÝKTÝSAT-DEÐERLEME UZMANI