Gönderen Konu: BALIKESıR , MUğLA , AYDIN ıLLERıN DE ÇÖZÜM ORTAğI ARANMAKTA!  (Okunma sayısı 2152 defa)

Mavi Gayrimenkul Değerleme A.Ş.

• YENİ ÜYE
  • *
SPK ve BDDK lisanslı olan şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli Gayrimenkul Değerleme Uzmanı veya Yardımcısı aramaktayız.
NOT: ış Bankası,HalkBank, ve Denizbank A.ş. ile çalışmaktayız.

ışin Tanımı: Sözleşmeşli gayrimenkul değerleme uzmanı veya yardımcısı olarak görev yapacak; Sermaye Piyasası Kurulu ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu düzenlemeleri çerçevesinde her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarını hazırlayacak, Gayrimenkullerle ilgili piyasa araştırması, fizibilite çalışması, gayrimenkul ve buna bağlı hakların hukuki durumunun analizi, boş arazi ve geliştirilmiş proje değeri analizi, en yüksek ve en iyi kullanım değeri analizi gibi alanlarda danışmanlık ve raporlama yapabilecek, Bağımsız ve tarafsız bir şekilde piyasa ve çevre koşullarını analiz edebilecek...

Aranan nitelikler:

•   Tercihen üniversitelerin ınşaat Mühendisliği, Mimarlık, şehir Bölge Planlama ve Harita Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•   Tercihen gayrimenkul değerleme konusunda saha deneyimli olmak, en az 1 yıllık iş tecrübesine sahip
•   Zaman yönetimi ve planlamasını iyi yapabilme özelliklerine sahip,
•   Yoğun iş temposuna alışık, esnek çalışma saatlerine uygun olan,
•   Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu (SPL) tarafından verilen "Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı" nı almayı amaçlayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

Not: CV göndermek isteyenlerin mavi@mavidegerleme.com adresine mail atmasını rica ederiz.

ırtibat Bilgilerimiz:
Tel & Faks: 0 232 435 90 60 - 435 91 60
Adres: Manas Bulvarı 2131/12 Sokak No:1, Kat:3 ve 4, Daire:3 ve 4 Bayraklı/ıZMıR
www.mavidegerleme.com | mavi@mavidegerleme.com

osmanis

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
  • Saðlýklý deðerlemeler
Ynt: BALIKESıR , MUğLA , AYDIN ıLLERıN DE ÇÖZÜM ORTAğI ARANMAKTA!
« Yanıtla #1 : Aralık 05, 2016, 11:02:38 ÖS »
ıyi calismalar.Kuşadası Davutlar da ikamet etmekteyim. Home ofis olarak çalışmaktayım SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıyim. Tapu kadastro Meslek Yüksek Okulu mezunu olup uzun yillar Tapu ve Kadastro Genel Mudurlugunde ve Kamuda Denetim elemanı olarak görev yaptıktan sonra emekli olup Kuşadası Davutlara yerlestim .Yaklasik 10 yıl Ankara adliyesinde mahkemeler adina ozellikle maden sahalarinin ve ruhsatlarinin degerlemesi ile ilgili rapor yazdim.  Yine sanayi ve enerji tesislerinin lisans ve bayilik sözleşmeleri ile ilgili ihtilaflarin cozumunde  değerleme elemanı  olarak  raporlar yaptım. Halen Aydın ve ızmir Bölge  Adliyesinde gayrimenkul değerleme uzmanı olarak listeye  dahil edildim.
Gayrimenkul değerleme formundaki ilan üzerine bu mesajı yazma gereği hissettim.
Basta ıZMIR e Aydin olmak uzere Söke Kusadasi  Didim vs.ilcelerde kadrolu veya ortak çalışmalar yapabiliriz.
Saygilarimla
0532 230 61 25

vatan sana caným feda