Gönderen Konu: FıRMAMIZ BÜNYESıNDE ıSTıHDAM EDıLMEK ÜZERE RAPOR KONTROLÜ YAPABıLECEK NıTELıKLı  (Okunma sayısı 2467 defa)

mdrt74

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
FıRMAMIZ BÜNYESıNDE ıSTıHDAM EDıLMEK ÜZERE RAPOR KONTROLÜ YAPABıLECEK NıTELıKLı ELEMAN ARAMAKTAYIZ.

Genel nitelikler:
•   Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (ınşaat Mühendisliği, Mimarlık, şehir ve Bölge Planlama, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği) mezun olmuş,
•   Gayrimenkul değerleme ve raporlama konusunda en az 2 yıl tecrübeli, (Erkek adaylar için en az 2 yıl tecil aranmaktadır.)
•   Gayrimenkul Değerleme Lisans sahibi veya lisans alma gayesi bulunan,
•   Microsoft Office uygulamalarına hakim,
•   B sınıfı araç ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,
•   Seyahat engeli olmayan,
•   Süre baskısı altında esnek mesai saatlerinde çalışabilen,
•   ınsan ilişkilerinde başarılı adaylar aranmaktadır.

ış tanımı:
Gayrimenkul değerleme raporlarının kontrolü; gerekli durumlarda nitelikli gayrimenkullerin değerleme çalışmaları ile raporlamasını gerçekleştirmek.

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi:  Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)
Tecrübe: En az 2 yıl tecrübeli adaylar
Ehliyet: B
Askerlik Durumu: Yapıldı veya Tecilli
ÜCRET BEKLENTıNıZı  ÖNYAZIDA BELıRTEREK ıLANIMIZA BAşVURMANIZI RıCA EDıYORUZ.

uygunum

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Gayrimenkul Değerleme sektöründe 11 yıldır çalışmaktayım.Çeşitli şirketlerde çözüm ortağı,sorumlu değerleme uzmanı olarak çalıştım.Halen bir firmada lisanlı değerleme uzmanı olarak lisansım durmaktadır.Ailevi nedenlerle ıstanbul'a göç ettim. ıstanbul'u hiç bilmediğim için çözüm ortağı olarak çalışmam çok güç.Ancak rapor kontrol elemanı olarak çalışabilirim. Türkiye'nin her yanında ve çok sayıda eksper yetiştirdim ve  alanda eğitim vererek   değerleme sektöründe yaşanabilecek sorunlarla  ilgili ders verdim.Bu konuda çok çabam oldu.
Bu nedenle teklifinize sıcak bakıyor ve ciddi olarak rapor kontrol elemanı olarak çalışmak istiyorum.
Halen ilişkim olan şirketle aramızdaki nedenlerden dolayı burada açıklayamadığım özelliklerimi özel olarak görüştüğümüzde yüz yüze açıklayabileceğim.
Ağır vasıta-Tır ve A-2 ehliyetim var.
Saygılarımla görüşmek dileğiyle
uygunum1981@hotmail.com
« Son Düzenleme: Eylül 15, 2014, 09:08:25 ÖS Gönderen: uygunum »

leo

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Lisanslı Değerleme Uzmanı Mimarım.Değerleme uzmanlığı mesleğinde 4 yılık deneyim sahibiyim.ıstanbul Anadolu yakasındaki bir Değerleme firmasında  kontrol departmanında çalışmak istiyorum.ılgilenen firmalarla görüşebilirim.
fatosbirkan@hotmail.com
« Son Düzenleme: Ekim 05, 2015, 11:21:38 ÖS Gönderen: leo »