Gönderen Konu: TECRÜBEDEN SAYILMA  (Okunma sayısı 2040 defa)

abdullah_

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
TECRÜBEDEN SAYILMA
« : Eylül 10, 2008, 10:58:25 ÖÖ »
Arkadaşlar değerleme uzmanlığı sınavına çalışacağım yalnız bir kaç konu hakkında bana cevap verirseniz sevinirim.3 yıllık tecrübe şartı için
1-Belediye ssk lı olarak çalışmaktayım belediyedeki çalışmam kabul görürmü
2-Belediyedeki kıymet takdir raporlarında imzam var.Bu raporlar geçerli mi acaba
bunlarla ilgili cevap verirseniz çok sevinirim.Çünkü şartları tam olarak anlayamadım ."Kurumun veya birimin faaliyet konusunun gayrımenkulle ilgili olduğunu gösterir belge..." diyorda ondan tereddüte düştüm acaba Belediye olurmu olmazmı diye bende sınavlara hazırlanmak istiyorumda  ondan

erkanyi

• Erkan YILDIRIM
  • GOLD ÜYE
Ynt: TECRÜBEDEN SAYILMA
« Yanıtla #1 : Eylül 10, 2008, 05:42:43 ÖS »
Arkadaşlar değerleme uzmanlığı sınavına çalışacağım yalnız bir kaç konu hakkında bana cevap verirseniz sevinirim.3 yıllık tecrübe şartı için
1-Belediye ssk lı olarak çalışmaktayım belediyedeki çalışmam kabul görürmü
2-Belediyedeki kıymet takdir raporlarında imzam var.Bu raporlar geçerli mi acaba
bunlarla ilgili cevap verirseniz çok sevinirim.Çünkü şartları tam olarak anlayamadım ."Kurumun veya birimin faaliyet konusunun gayrımenkulle ilgili olduğunu gösterir belge..." diyorda ondan tereddüte düştüm acaba Belediye olurmu olmazmı diye bende sınavlara hazırlanmak istiyorumda  ondan

En iyi yanıtı SPK yı arayarak alabilirsin diye düşünüyorum.

Telefon: +90 (312) 292 90 90