Gönderen Konu: ÇANAKKALE BÖLGESıNDE  (Okunma sayısı 1714 defa)

mesutkacar

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ÇANAKKALE BÖLGESıNDE
« : Şubat 25, 2014, 11:24:31 ÖÖ »
Çanakkale bölgesinde kurumsal yapılanmakta olan şirketimizde kadromuzda yeralacak lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanı çalışma arkadaşları aramaktayız.Cv lerinizi göndermeniz halinde değerlendirme yapılacaktır.ıyi çalışmalar...
« Son Düzenleme: Şubat 25, 2014, 11:31:34 ÖÖ Gönderen: mesutkacar »

princessrose

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ÇANAKKALE BÖLGESıNDE
« Yanıtla #1 : Nisan 25, 2014, 12:35:00 ÖÖ »
Merhaba.
Çanakkalede yaşıyorum.
Gayrimenkul değerleme uzmanı sınavlarına girerek kariyerime bu alanda devam etmek istiyorum.
Rapor yazmaya dair bilgim var.
Fakat resmi bi tecrübem bulunmamakta.
 Uzman yardımcısı olarak çalışmaya başlayarak tecrübe edinmek istiyorum.
Yardımcı olmanızı bekliyorum.

gulsahgul@yahoo.com

SADÝ

• **
BıLGı VE SORU BANKASI
« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2014, 10:55:54 ÖS »
                                 Değerli  Meslektaslarım;
        SPK Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları olarak;   …. Tebliğ taslağı ile ilgili acil çözüm beklentilerimiz ne yazık ki ? Biraz gecikecek!... Çünkü, ..tebliğ taslağının tanziminde büyük tesiri olan Başkan yardımcıları  ve  daire başkanları  görevden alınmıştır.(REGA)Ümidimiz, yeni  atanananların ilk önce gerçek hak sahibi olan Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanları’nın (Gerçek Kişilerin)haklarının  tesisi,şirket tüzel kişiliklerine indeksli bir mevzuatın çıkmaması için,atanan kişilerin vicdan sahibi olmalarını temenni ediyorum.Ayrıca,sınav sorularının çözümü için sürekli yazan ıiyi niyetli ve azimli varsaydığım arkadaşında;beklenti içersinde olduğumuz dönemde daha önceden sorularına cevap veren arkadaşların mail adreslerine,soruları sormasını tavsiye ediyor ve hepimizin yaptığı gibi yardımcı kitap aldığında basit konuları dahi soru konusu etmeyeceğini düşünüyorum.Çünkü,işbu internet sayfası suistimaller  neticesinde Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanlarının  sorunlarının tartışıldığı ve çözüm arayışları sitesi olmaktan çıkıp,soru bankası haline gelecektir.SAYGILARIMLA