Gönderen Konu: TDUB 4. OLAğAN GENEL KURULU 18.MAYIS.2013 CUMARTESı GÜNÜ YAPILACAKTIR.  (Okunma sayısı 2500 defa)

A.Mesut TATLIPINAR

• A.MESUT TATLIPINAR
  • GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
ULAşIM: PRENSES OTEL, D-100 KARAYOLU YOLU KUZEYıNDE, ıSTANBUL-ANKARA ıSTıKAMETıNDE  ıLERLERKEN, BOSTANCI KÖPRÜSÜNÜ GEÇER GEÇMEZ  SOL TARAFTA KALMAKTADIR.  OTEL, BOSTANCI DOğA KOLEJı'NıN ARKASINDA KONUMLU OLUP, METRO ıSTASYONUNDAN DA YAYA OLARAK ULAşMAK MÜMKÜNDÜR.

TDUB Dördüncü Olağan Genel Kurul Toplantısı - 12 Nisan 2013
Birlik Yönetim Kurulu’nun 21.03. 2012 tarihinde yapmış olduğu toplantıda;

1) Birlik Dördüncü Olağan Genel Kurul toplantısının, 30 Nisan 2013 Salı saat 09:30’da “Barbaros Mh. Çiğdem Sk. No:1 Ağaoğlu My Office Kat:11 No:48 Ataşehir ıSTANBUL” adresinde, bu toplantıda yeterli çoğunluğun sağlanamaması durumunda ikinci toplantının 18 Mayıs 2013 Cumartesi saat 09:30'da “Bostancı Prenses Hotel - Değirmenyolu Cad. No:24 Bostancı-Kadıköy/ ıSTANBUL” adresinde ekte belirtilen gündem ile yapılmasına,

2) 1 Nisan 2013 tarihinden önce üyeliğe kabul edilen üyelerimizin belirlenen birinci veya ikinci tarihte gerçekleştirilecek Birlik Dördüncü Olağan Genel Kurul toplantısına katılabilmesine,

karar verilmiştir.

Birlik üyelerine duyurulur.

Saygılarımızla,
Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği

TÜRKıYE DEğERLEME UZMANLARI BıRLıği
DÖRDÜNCÜ OLAğAN GENEL KURUL TOPLANTISI GÜNDEMı
Toplantının açılması ve gündemin okunması,
Divan Başkanı ve kâtiplerin seçimi,
Divan Heyetine genel kurul tutanağını imzalama yetkisinin verilmesi,
Açılış konuşmaları,
2012 yılı Yönetim Kurulu faaliyet raporunun görüşülmesi ve onaylanması,
2012 yılı bilanço, gelir gider tablosu ve kesin hesabının görüşülmesi ve onaylanması,
Denetleme Kurulu raporunun okunması ve görüşülmesi,
Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelerinin 2012 yılı çalışmalarından dolayı ayrı ayrı ibra edilmesi hususunun görüşülmesi,
Dilek ve temenniler,
Kapanış.
2012 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu