Gönderen Konu: (DDUP) DUYARLI DEğERLEME UZMANLARI PLATFORMU (BıR FıKıR)  (Okunma sayısı 10776 defa)

auzgur

• Ziyaretçi
(DDUP) DUYARLI DEğERLEME UZMANLARI PLATFORMU (BıR FıKıR)
« : Şubat 11, 2013, 11:46:08 ÖÖ »
Arkadaşlar ankara ve çevre illerdeki işine duyarlı lisanslı değerleme uzmanları bir araya gelip bir birliktelik oluştursalar, aynı organizasyon ıstanbul'da da gerçekleştirilse böyle bir oluşum etkili olacak ve bir muhatap bulunabilecektir sanıyorum.
En azından bu birliktelik sayesinde, yönetim kuruluna, sesimizi orada da yükseltecek bir iki tane üye sokabiliriz. O da olmazsa tanışırız ve ilerde oluşacak birlikteliklerin önünü açmış oluruz.
Seçimde elimize tutuşturulan isimlerden/tanımadığımız kişilerden birini seçmek zorunda kalmayız.
Düzenli toplantılarla mesleğin sorunlarını konuşup icap ederse ilerde dernekleşiriz.
Etkili olmaz mı ne dersiniz?
Olumlu veya olumsuz fikirlerinizi iletmenizi bekliyorum.
« Son Düzenleme: Şubat 12, 2013, 06:52:18 ÖS Gönderen: ab »

ankaraa

• Ziyaretçi
Ynt: (DDUP) DUYARLI DEğERLEME UZMANLARI PLATFORMU (BıR FıKıR)
« Yanıtla #1 : Şubat 15, 2013, 11:54:22 ÖÖ »
Ben bu fikir doğrultusunda hazırlanacak bir projeyi destekliyorum.
Yeterli katılım sağlanırsa toplantılara katılabilirim.
Ankarada ikamet ediyorum.
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2013, 11:56:07 ÖÖ Gönderen: ankaraa »

creacer

• GOLD ÜYE
« Yanıtla #2 : Şubat 15, 2013, 01:55:20 ÖS »
TMMOB ne bağlı Meslek odalarının belirli üye sayısına ulaştıkları bölgelerde şube, sayı dikkate alınmadan temsilcilik şeklinde yapılanması var.
TDUB Ankara şubesi  TDUB ızmir şubesi gibi şubelik talebi yapılsa bu şubeler vasıtasıyla da Gayrimenkul Değerleme Uzmanları arasında tanışma toplantı olanakları oluşsa... çokmu demokratik oldu
Diğer türlü böyle forum köşelerinde fikir beyanı yapıp duracağız. Kendin çal kendin oyna misali bahsettiğim TDUB şubeleri temsilcilikleri ülke genelinde açılmasıyla fikirlerimizi yazılı döküman haline getirir altınada imzamızı atarız. Meselelere çözüm üretilememesinin altında yatan neden bu gibime geliyor şahsi fikrim, sorunlar belli herkes hemfikir ama bunları TDUB yönetim kuruluna iletecek kanallar yok bireysellikten bahsetmediğim açıktır.
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2013, 03:44:04 ÖS Gönderen: creacer »

fikret8082

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 15, 2013, 09:07:47 ÖS »
ıllerde serbest çalışan lisanslı değerleme uzmanı çözüm ortaklarının listesini birlikten istenmesine rağmen alamıyoruz web sahifesinde şirketlerin listesi var 1000 kişininn listesi var ama serbest çalışanların listesi yok ve açmayıda düşünmüyorlar elinde e maili adresleri listesi olan arkadaşlar varsa paylaşalım

auzgur

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Aralık 02, 2013, 08:53:12 ÖÖ »
Meslektaşlarımı bu fikir üzerinde düşünmeye ve fikrin hayata geçirilmesi için gayretli olmaya davet ediyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 02, 2013, 03:24:10 ÖS Gönderen: ali11 »

nell

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 16, 2017, 05:47:02 ÖS »
Tanışma ve istişare toplantıları biraz sınırlı kaldı.Çözüm ortaklığı talebi dışında hiç arayan olmadı. Benim aradıklarımda bir örgütlenmeden bilgileri olmayan meslektaşlardı.2008-2017 arası bir arpa boyu yol aldık diyelim de pozitif olalım.Daha güzel günlerde görüşmek dileğiyle. Antalya GDU Aynur