Gönderen Konu: teşekkür  (Okunma sayısı 2739 defa)

scakir

• Global Moderator
  • GOLD ÜYE
teşekkür
« : Haziran 24, 2008, 10:50:07 ÖÖ »
mayıs/2008 spk sınavında gayrimenkul değerleme esaslarından 83 mesleki etik değerlerden 85 alarak gayrimenkul değerleme uzmanlığı  sınavını tamamlamış oldum bu siteyi yapan Mehmet bey, sorularımı her zamam cevapsız bırakmayan özelikle Doğan bey ve bana destek veren tüm arkadaşlara
tekrardan binlerce teşekkürler ediyorum .ınternet denen teknolojiden uzakkaldığım için  gecikmeden dolayı kusuruma bakmayın
                                                                                                                 şengül Çakır
                                                                                                    Tekirdağ/Muratlı Malmüdürü

scakir

• Global Moderator
  • GOLD ÜYE
Ynt: teşekkür
« Yanıtla #1 : Haziran 24, 2008, 10:56:29 ÖÖ »
ayrıca sınavı veren tüm arkadaşlarıda kutluyorum.başarılarınız daim olsun

BEYAZ

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Haziran 24, 2008, 11:34:07 ÖS »
Tebrik ederim. Uzman kadronuzun hayırlı olması dileklerimle.

Elinizdeki Mesleki Etik notlarını paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar

scakir

• Global Moderator
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #3 : Haziran 26, 2008, 04:42:58 ÖS »
mesleki etik değerlerini spk sorularını karşıma alıp soru cevap şeklinde çalıştım kanunlara başbakanlık mevzuattan ulaştım google dada soru bazında ulaşmaya çalıştım kitaplardan çalışıp sakın vakit katbetmeyin bilgiler güncelliğini korumuyor çalışırken edindiğim bilgileri siteye eklemiştim takılırsanız her zaman yardıma hazırım

akon22

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Mart 06, 2009, 02:07:43 ÖS »
Üstadım benimde mesleki mevzuat ve etik kurallardan 82 almam lazım..Nasıl çalıştığınızı bizimle paylaşırsanız sevinirim..ılginiz için şimdiden teşekkürler..

Murat Öztürk
ınşaat Mühendisi

h-kaya

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Mart 11, 2009, 03:51:49 ÖS »
Degerlı arkadasım bendenız de meslekı mevzuatdan 70 almam gerekıyor.lutfen buldugunuz kaynaklardan benıde haberdar edermısınız