Gönderen Konu: çözüm ortakları  (Okunma sayısı 2629 defa)

göküüü

• YENİ ÜYE
  • *
çözüm ortakları
« : Ağustos 09, 2012, 04:17:47 ÖS »
ben bir şeyi cok merak ediyorum çözüm ortakları ayda mın kac para kazanıyor yani çözüm ortaklığı yapmakmı mantıklı yoksa bir firmada kadrolu çalışmakmı?

Exper

• GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
Ynt: çözüm ortakları
« Yanıtla #1 : Ağustos 10, 2012, 09:50:32 ÖÖ »
Çözüm ortaklığında sabit bir gelirin olmuyor. Çözüm ortağı olduğun firmanın iş potansiyeline göre değişyor. Verimli olarak yapabileceğin iş sayısı genelde tek başına ayda 35 iştir. 110-TL ortalama para alsan 3850-TL %20 stopaj 3080-TL en az 500 Akaryakıt 2580-TL, kira ve bağkuruda düşersen 2000-TL civarı alırsın. Tapu ve belediyede ettiğin kavgalarda yanına kar kalır. Ama çok iş yaparsan daha çak kazanırsın çünkü giderin sabit. Ben her zaman söylüyorum daha önceki konularda da görebilirisiniz. Lisanlama sınavının yarısı kadar KPSS ye çalışın sitres siz hayat yaşayın. Mühendisler için diyorum bunu iibf mezunları hariç ;D çünkü mühendis maaşları kamuda oldukça yüksek
« Son Düzenleme: Ağustos 10, 2012, 09:52:50 ÖÖ Gönderen: Exper »

göküüü

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: çözüm ortakları
« Yanıtla #2 : Ağustos 10, 2012, 12:06:12 ÖS »
cok tesekkur ederım bılgınıze ama ben su an beledıyede calısıyorum maaş yüksek sayet uzerındekı yukumlulukte gayet fazla ve stresli iş ben sadece çözüm ortaklıgıyla sınırlı kalmayıp alternatif işler yapmayıda planlıyorum kamu kurum ve kuruluşları hedefi olmayan sabit bir gelırım olsun diyenler için iyi ancak hedeflerı olan buyume planı yapanlar için değil birde o kısmı var :D