Gönderen Konu: RAPOR ÜCRETıNıN 200TL OLMASI SıZı NASIL ETKıLER  (Okunma sayısı 7175 defa)

brandon

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: RAPOR ÜCRETıNıN 200TL OLMASI SıZı NASIL ETKıLER
« Yanıtla #15 : Ağustos 12, 2012, 01:40:52 ÖS »
Kaynasın birader...Ben 6.5 yıldır bilfiil sahada çalışıyorum.Türkiye'nin hemen her yerinde-Mardin'den Edirne' ye kadar değerleme yaptım.Kendimce tecrübeliyim. Halkbankası da gitsin hemşire,beden öğretmeni,veteriner çalıştıran firmalara versin. Sonra 2-3 raporları patladığında ağlamasınlar ama..

Exper

• GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #16 : Ağustos 12, 2012, 03:11:22 ÖS »
% 16,6 etkiler ;D

Bende çıkarın dedim, oyle şey olmaz çıkaramayız dediler. Bende banka çıkarsın diye -1,-2 de gönderiyorum bakalım ne olacak

Bu durum sizi haklıyken haksız konuma düşürür. Raporu ücretinden dolayı geciktirme hakkı yok bence kimsenin. Neticede karşılıklı yapılan sözleşmelerde ücret arttırımı ile ibareler var ama ücret azaltılması ile bir ibare okuduğumu hatırlamıyorum. Eğer bu konuda tavrınız varsa bankaya karşı, net olmanız gerek. ışi ya zamanında yapmalı, ya da yapmamalı bence. Sadece bir tavsiye...

Bankanın bizi düşürdüğü hal ortada, öncelikle 250-TL veren banka varken durupta 200 TL veren bankayı yapamam, işine geliyorsa beğenmiyorsa göndermesin.Verdiğin paraya göre hizmet alırsın. ılk başta 200 TL olsaydı zaten firmaların bir çoğu Halk Bankası ile sözleşme imzalamazdı. Herkez 230 verirken Halk Bankası 250-TL verıyordu, Ekspertiz birimi kuruldu 2 ay sonra 225-TL ye cektiler 1 yıl geçti 200-TL . Halk bankasının eksper bildirim sınırı olmadığı için çevremdeki neredeyse tüm eksperler 3-5 firmadan  halk bankası ile çalışıyordu şimdi bir çoğu ya bırkamış yada geç gönderiyorum diyor.

NESLÝHAN

• NESLÝHAN
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #17 : Ağustos 12, 2012, 07:39:52 ÖS »
ÖNCELıKLE :LıSANS ALMA KOşULLARI ACıLEN GÖZDEN GEÇıRıLMELı VE ZORLAşTIRILMALIDIR.SINAV SORULARI ZORLAşTIRILMALI BAşARI ORANI YÜZDE 3 LERE ÇEKıLMELıDıR.YENı KRıTERLER GETıRıLEREK DEğERLEME UZMANI KALıTESı ARTIRILMALIDIR..
« Son Düzenleme: Ağustos 12, 2012, 07:42:10 ÖS Gönderen: NESLıHAN »

tuðba

• deptha
  • **
« Yanıtla #18 : Ağustos 12, 2012, 11:49:15 ÖS »
% 16,6 etkiler ;D

Bende çıkarın dedim, oyle şey olmaz çıkaramayız dediler. Bende banka çıkarsın diye -1,-2 de gönderiyorum bakalım ne olacak

Bu durum sizi haklıyken haksız konuma düşürür. Raporu ücretinden dolayı geciktirme hakkı yok bence kimsenin. Neticede karşılıklı yapılan sözleşmelerde ücret arttırımı ile ibareler var ama ücret azaltılması ile bir ibare okuduğumu hatırlamıyorum. Eğer bu konuda tavrınız varsa bankaya karşı, net olmanız gerek. ışi ya zamanında yapmalı, ya da yapmamalı bence. Sadece bir tavsiye...

Bankanın bizi düşürdüğü hal ortada, öncelikle 250-TL veren banka varken durupta 200 TL veren bankayı yapamam, işine geliyorsa beğenmiyorsa göndermesin.Verdiğin paraya göre hizmet alırsın. ılk başta 200 TL olsaydı zaten firmaların bir çoğu Halk Bankası ile sözleşme imzalamazdı. Herkez 230 verirken Halk Bankası 250-TL verıyordu, Ekspertiz birimi kuruldu 2 ay sonra 225-TL ye cektiler 1 yıl geçti 200-TL . Halk bankasının eksper bildirim sınırı olmadığı için çevremdeki neredeyse tüm eksperler 3-5 firmadan  halk bankası ile çalışıyordu şimdi bir çoğu ya bırkamış yada geç gönderiyorum diyor.

Benimki sadece bir tavsiye. ınsanın, karşısındakine, tavrını net olarak gösterdiğinde; çözüme daha kolay ulaşılacağını düşünüyorum. Siz bunu yaparsınız ya da yapmazsınız. Gösterdiğiniz davranış şekli tamamen sizin iş anlayışınız ve iş ahlakınıza kalmış. Dediğim gibi, sadece bir tavsiye...

onur85

• GOLD ÜYE
« Yanıtla #19 : Ağustos 17, 2012, 12:45:21 ÖÖ »
Bence üzerine para verelim, ne haddimize hak ettiğimiz parayı almak değil mi? >:(