Gönderen Konu: ÇÖZÜM ORTAKLIğI ıÇıN 10 KERE DÜşÜNÜP 1 DEFA KARAR VERıN..............  (Okunma sayısı 2079 defa)

fikret8082

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
Çözüm ortaklığı için sizden diploma,spk lisans belgesi,nufus kaydı,ikametgah,banka hesap nosu v.s. istenmektedir bunları gönderinde göndermeden önce 10 kere düşünüp araştırın sizden evrak isteyen firmayı kim kurmuş,sektördeki referansı ne hanği bankalarla hanği illerde çalışıyor.gerçekten uzun süreli sektörde kalmayı düşünüyorlarmı yoksa1 yıl içinde 20-30 büyük endüstrü fabrikalarına fiyat şişirip voleyi vurup sektörden çıkacaklarmı.
dürüst olarak çalıan kurumsallaşmış 30-40 yakın firmada hiç sorun olmaz çünkü bunların çoğu uzun süreli bu sektörde kalmayı düşünen kurumsallaşmı büyük firmalar veya 3 spk lisanslı arkadaşların kurduğu bizzat kendilerinin çalıştığı dürüst firmalardan korkmayın bunlarda yanlışlık olmaz
Yanlışlık cebine 250.000-300.000TL parası olup sorumlu değerleme uzmanı ve lisanslı değerleme uzmanları tamamen maaşla tutup 1-2 yıl içinde sektörde voleyi vurup yüksek rapor yazdırıp yatırdığı parayı 2-3 katını çıkarmayı düşünenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.
ocak -şubat ve 12.mart 2012 kadar size iş gönderemeyenler bilinki sizi kandırmış sizin diploma mesleki yeteneklerinizi v.s.süsleyip sizleri vitrin süsü gibi bankalara sunanlardır.31.12.2012 tarihine kadarda bulunduğunuz ilde iş beklemeyin HAYAL bile etmeyin çünkü bunlar 35 ilde personelimiz var çözüm ortaklarımız var diyerek bankaları kandıranlardır.en onurlu iş etik davranmayan bu şirketlere e mail veya yazılı tebligatla çözüm ortaklığından ayrıldığınızı bildirip bankaların ekspertiz birim başkanlığınada bu firma ile ilişkiniz olmadığını ve listeden adınızın çıkartılmasını isteyin
yoksa sizlerden alınan elektronik imzalar ile lise mezunu çocukların hazırladığı raporların sorumluğu size gelir çünkü bankalar sadece sorumlu değerleme uzmanlarının imzaladığı rapor çıktısı yetiyor bu işlerin pisliğide kredi yenilemelerinde 2-3 yıl sonra çıkar sizde mahkeme ve savcılıkta bu raporu ben imzalamadım diye uğraşır durursunuz.ciddi firmalara yardımcı olalım ama sektörde art niyetli insanları kandırıp kısa sürede  köşeyi dönmeyi düşünen şirketlerede kendimizi kullandırmayalım.5 yıldır sektörün içindeyim  4-5 yıl önce bu kadar şirket yokken bu konuların hiç biri yoktu naylon ve tabela şirketleri çoğaldıkça sektörün kalitesi düşüyor 1 hafta önce tanıdığım büyük bir emlakcı aradı vakıfbaknk tan 11 adet ekspertizleri olduğunu  ve daha önce gelen eksperin 220.000.tl şar tl değer biştiğini 300.000.tl değerdi bulunduğunu bu şekilde rapor düzenleyecek şirketlerin varlığından ve adlarından bahsetti tanıdığım yok deyip kapattım ve o emlakçı arkadaşın telefon rehberinde ismini sildim.