Gönderen Konu: 18.12. SINAV SORULARI , HATALI SORULAR , SINAV KONU BAşLIğINDA OLMAYANLAR  (Okunma sayısı 10504 defa)

sultan

• YENİ ÜYE
  • *
MERHABA,

ARKADAşLAR , HATALI , YANLIş VE KONU BAşLIğINDA OLMAYAN KONULARDAN ÇIKAN SORULARLA ıLGıLı GÖRÜşLERıNıZı
BURADA PAYLAşALIM, GEREKıRSE ıTıRAZ EDELıM.

AYRICA EğıTıM VEREN KURUM HOCALARININ DA SORULARI ÇÖZEREK, YORUMLARINI PAYLAşALIM.

VERGı MEVZUATINDA, 11. SORU  TARTIşMAYA AÇIK, 25. SORU ıSE  SINAV KONU BAşLIKLARI ıLE
UYUşMADIğINI DÜşÜNÜYORUM. 25. SORU ıCRA ıFLAS KANUNU ıÇERıSıNDE, DEğERLENDıRıLMELı,O KONUDA SINAV KONUSU DEğıLDR.

Tunç Demirtaş

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
Bu soru numaraları B grubu için değil mi?

sultan

• YENİ ÜYE
  • *
EVET  B GRUBU

Tunç Demirtaş

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
B grubu 25. soru: Benim çalıştığım kaynakların hiçbirinde böyle bir konu yoktu. Ama sınav konu başlıklarının içinde var mı yok mu orasını bilmiyorum.

B grubu 11.soru: Bence bu soruda herhangi bir yanlışlık yok. Sadece kafa karıştırmak için dar mükellefliği de işin içine sokmuşlar. Emsal kira bedeli uygulanmasının bildiğim kadarıyla tam veya dar mükelleflik ile bir ilgisi yok.

B grubu 14.soru: Burada D şıkkı (doktrin oluyor) 2.cil kaynak diğerleri 1.cil kaynaktır. Soru da hangisi kaynak değildir diyor. Bence sorunun soruluşunda bir hata var.

Ben 25. soruyu sallamıştım tutmamış :)

gül34

• YENİ ÜYE
  • *
sınav soruları itiraz süresi yarın son gün hatalı sorulara itirazlar gönderildimi