Gönderen Konu: ıZMıR'DE, şirketimiz kadrosunda tam zamanlı veya çözüm ortağı olarak  (Okunma sayısı 2262 defa)

acar

• GOLD ÜYE
  • **
SPK listesinde yer alan firmamıza; ızmir'de ikamet eden, tecrübeli, şirketimiz kadrosunda tam zamanlı veya çözüm ortağı olarak çalışacak, her türlü gayrimenkulün değerlemesini yapmak ve raporlamak için;
Üniversitelerin Mimarlık, şehir ve Bölge Planlama, ınşaat Mühendisliği ve Harita Mühendisliği bölümlerden mezun
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.
ılgilenen arkadaşlar öz geçmişlerini aşağıdaki e-posta adresine gönderebilir veya telefonla iletişime geçebilir.

hedef@hedefdegerleme.com.tr
0 232 343 42 70
0 232 343 42 72
0 224 222 89 22

acar

• GOLD ÜYE
  • **
ilanımız günceldir.

mehmetin0679

• Ziyaretçi
MERHABA ıSMıM METIN ÖZCAN 31 YASINDAYIM ıNşAAT MÜHENDıSıYıM, LıMıTED şıRKET ORTAğIYIM. 2005 YILINDAN BU YANA ARSA, TARLA, KONUT, BıNA, FABRıKA, OTEL, TATıL KÖYÜ, ALIş VERış MERKEZı, ış MERKEZı VB. GıBı HER TÜRLÜ GAYRıMENKULÜN EKSPERTıZıNı YAPTIM 4000 CıVARINDA EKSPERTıZ RAPORU HAZIRLADIM. VAKIFBANK, HALK BANKASI, ış BANKASI, FıNANSBANK, TMSF, T.D.K., ÖZEL şıRKETLER RAPOR HAZIRLADIGIM KURULUşLARDAN BAZILARIDIR. şARTLAR UYGUN OLURSA LıMıTED şıRKETıMLE ANKARA MERKEZ VE ıLÇELERıNDE ÇÖZÜM ORTAğI OLARAK ÇALIşMAK ıSTıYORUM. SAYGILARIMLA.
e-mail: mteknikmuhendislik@gmail.com
tel: 0505 587 34 68

Birgül Hane

• YENİ ÜYE
  • *
ıl dışında çözüm ortaklığı düşünürsenız kocaelı ıcın talıbız.
0554 462 11 29
HANE GAYRÝMENKUL DEÐERLEME

Birbeyinoglu

• YENİ ÜYE
  • *
lisanslı değerleme uzmanıyım izmirde çözüm ortağı oalarak çalışabiliriz 0533 358 52 54 harun