Gönderen Konu: PERSONEL ıLANI  (Okunma sayısı 4358 defa)

akincimus

• YENİ ÜYE
  • *
PERSONEL ıLANI
« : Ocak 01, 2011, 03:37:12 ÖS »
şehir/Ülke: Adana, Gaziantep, K.Maraş, şanlıurfa, Diyarbakır, Batman, şırnak, Mardin,

Personel Sayısı: 12

ıdeal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.ş

Genel Nitelikler:
Üniversitelerin şehir ve Bölge Planlama, ınşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerden mezun,
En az 1 yıllık gayrimenkul değerleme tecrübesi bulunan,
SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı’nı almayı hedefleyen,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen ıngilizce bilgisi bulunan,
Diksiyonu düzgün, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı,
Girişken, mücadeleci, araştırmacı ve analitik düşünce yeteneğine sahip,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Seyahat engeli bulunmayan,
Sürücü ehliyetine sahip, aktif olarak araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

ış Tanımı:

SPK Lisanslı gayrimenkul değerleme firmamıza, başta ıstanbul Operasyon Merkezi’miz olmak üzere, Gaziantep, Konya, Kahramanmaraş, şanlıurfa, Ankara, Kocaeli, Antalya, Mersin, Trabzon, Samsun, Kayseri, Adana illerinde görevlendirilmek üzere, her türlü gayrimenkulün değerlemesini yapmak ve raporlamak için şirketimiz kadrosunda tam zamanlı olarak istihdam edilecek, en az 1 yıllık değerleme tecrübesi bulunan “Gayrimenkul Değerleme Uzmanları” aranmaktadır.

idealgd.com.tr
« Son Düzenleme: Aralık 05, 2011, 09:35:15 ÖS Gönderen: akincimus »

nt

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: PERSONEL ıLANI -ACıL ( idealgd.com.tr )
« Yanıtla #1 : Ocak 03, 2011, 03:10:01 ÖS »
Sayın ilgili,
Lisanslı değerleme uzmanıyım. Mersin B.şehir belediye sınırları içerisinde rapor hazırlayabilirim. Bilgilerinize sunarım.

Neşet TARHAN
 nesettarhann@gmail.com

bulut_cagman

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 03, 2011, 10:22:20 ÖS »
Sayın ılgili,

Mart ayında yapılacak sınava özel bir kursa giderek hazırlanıyorum.
  Tecrübem bulunmamakla birlikte kariyerimin bundan sonraki bölümünü bu sektörde ve bu iş alanında çalışmak istiyorum.

Bilgilerinize. ıyi Günler.

gvl_env

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2011, 03:00:58 ÖS »
Sayın ıdeal gd.  yetkilileri mersinde ikamet etmekteyim. Anadolu üniversitesi  iktisat bölümü mezunuyum. Emekliyim.  G.Menkul değerleme derslerinin tamamını geçtim ancak toplamda 3.6 puan eksiğim var. Tekrar bir dersten  not yükseltme sınavına gireceğim.şirketinizde hem staj  hemde çalışmak istiyorum. Saygılarımla  Tlf :0532 273 88 93  email : enverguvel@hotmail.com.tr
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2011, 12:25:24 ÖS Gönderen: gvl_env »

BERNA

• bpolat
  • YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 04, 2011, 03:19:14 ÖS »
Sayın ilgili;

Gayrimenkul uzm yardımcısıyım akdeniz bölgesinde çözüm ortağı olarak çalışmak istemekteyim.
Berna Polat
bernapolat@windowslive.com

burbes

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Ocak 04, 2011, 03:48:56 ÖS »
sayın ilgili;
ınşaat Mühendisiyim 1 sene boyunca maraşta çalıştığım firma adına çeşitli bankalara experlik yaptım maraş il sınırları içinde çözüm ortağı olarak çalışmak isterim
Burak Besni
burakbesni@hotmail.com

alituluk

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: PERSONEL ıLANI
« Yanıtla #6 : Ocak 06, 2011, 01:00:13 ÖS »
Konut Degerleme lisansı almaya hak kazandım.Adana ve ıstanbulda çalışabilirim.
Ali Tuluk
Tel:0532 7768367

Birbeyinoglu

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #7 : Ocak 09, 2011, 07:41:24 ÖS »
Adım Harun ARSLAN işletme mezunu ,SPK lisanslı değerleme uzmanıyım  Evraklarımı SPK ya gönderdim  ancak henüz belgem gelmedi . 30 yıllık inşaat tecrübem var halen Bir kamu kurumunda ınşaat teknisyeni olarak çalışmaktayım .iızmirde ikamet etmekteyim izmirde sizinle çalışabiliriz. Tel:0533 358 52 54  mail adresim arslan_harun58@hotmail.com
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2011, 07:44:26 ÖS Gönderen: Birbeyinoglu »

tevfikyesilbas

• Teko61
  • YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 10, 2011, 02:47:55 ÖS »
SPK LıSANSLI DEğERLEME UZMANIYIM, ıSTANBUL'DA ıKAMET ETMEKTEYıM, şU AN TAM GÜNLÜ OLARAK BıR KAMU KURUMUNDA ÇALIşMAKTAYIM, ıLANIZ ıLE ıLGıLı OLARAK SıZıNLE NASIL ÇALIşABıLıRıZ. habitatteko@gmail.com  , 0532 793 61 61

HÜLYA TAÞ

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #9 : Ocak 11, 2011, 12:26:27 ÖS »
 Merhaba;
 Ben, ıstanbul Avrupa yakasından Mimar Hülya Taş. Kendime ve yeteneklerime yakın bulduğum bu alana, 2010 yılında lisans kurs ve sınavlarına katılarak   adım attım.3 dersi verdim.Doğru bir adresde çalışmaya başlamak hedefim.Dilerim bu siz olursunuz.  ıyi gün dileklerimle.

iskolik

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #10 : Ocak 13, 2011, 04:22:25 ÖS »
Merhaba
Ailemin yanında yaşamak niyetiyle, memleketim olan Konya 'da, çalışmak istiyorum.
1 yılı aşkın zamandır bu sektörde Değerleme Uzman Yardımcısı olarak çalışmaktayım ve bugüne kadar 200'den fazla Rapor düzenledim. Türkiyenin birkaç bölgesinde faaliyette bulundum. 13 yıldır otomobil kullanıyorum. Gayimenkul Değerleme Uzmanlığı Sınavına ilk olarak Kasım'2010 döneminde katıldım. Mesleki Mevzuat'ı verdim. çok kısa bir zaman içerisinde diğerlerini vermeyi planlıyorum. Bu işi meslek olarak görüyor ve benimsiyorum.

ıletişim için:         l.l@hotmail.com.tr