Gönderen Konu: SINAV SORULARINA ıTıRAZ SONUÇLARI BELLı OLDU!  (Okunma sayısı 11564 defa)

oytunayik

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: SINAV SORULARINA ıTıRAZ SONUÇLARI BELLı OLDU!
« Yanıtla #30 : Aralık 19, 2010, 10:42:21 ÖS »
Arkadaşlar,

Sınav sonuçlarına itiraz prosedürü aşağıdaki gibidir.

Slmlr,

BAşLAR

* SINAV SONUCUNA ıTıRAZ PROSEDÜRÜ

Sonuçlara yapılacak itirazlar "ıtiraz Formu" kullanılarak Birliğimize yazılı olarak yapılacaktır. ıtiraz edilecek her sınav için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

Sınav sonuçlarına itiraz başvuruları; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün T.C Ziraat Bankası Beşevler / ANKARA şubesindeki 5495218 - 5001 no'lu hesabına itiraz edilecek her sınav için 10 TL (On TL KDV Dahil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ile kabuledilecektir.

Sınav sonuçlarına itirazlar; sınav sonuçlarının T.C. Milli Eğitim Bakanlığı internet adresinde yayımlandığı tarih olan 17.12.2010 tarihinde başlamış olup 27.12.2010 tarihi saat 17:00 itibariyle sonra erecektir. Bu süreler içerisinde Birliğimiz kayıtlarına girmeyen, banka dekontu, T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, itiraz gerekçesi, imza ve adresi olmayan dilekçeler, telefon, faks ve elektronik posta ile yapılan itirazlar ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Sınav sonuç itiraz formuna buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI: EFT ya da HAVALE ile yatırılan soru itirazı ücretleri kabul edilmemekte olup ücretlerin T.C. Ziraat Bankası A.ş. şubelerinden yatırılması gerekmektedir.

http://www.tspakb.org.tr/tr/DesktopDefault.aspx?tabid=407

BıTER

Uzakyol Gemi Baþ Mühendisi

Ýstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi
Gemi Makineleri Ýþletme Mühendisliði-2000

metin

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: SINAV SORULARINA ıTıRAZ SONUÇLARI BELLı OLDU!
« Yanıtla #31 : Aralık 21, 2010, 04:16:20 ÖS »
ARKADAşLAR ıPTAL EDıLEN SORULAR DOğRU GıBı DEğERLENDıRıLıYOR ÇÜNKÜ KENDıMDEN BıLıYORUM MESLEKı MEVZUAT DA 4 SORU ıPTAL EDıLMESEYDı BEN 64 ALAMAYACAKTIM VE TEK SEFERDE TÜM DERSLERı VEREMEYECEKTıM
NOTLARIM     MEVZUAT  64
                       VERGı       80
                        MUHASEBE  64
                        FıNANS    84
                        GDE          80                           ORT   74,4

gulayuzman

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: SINAV TARıHı
« Yanıtla #32 : Ocak 17, 2011, 02:26:25 ÖS »
2011 SINAV TARıHLERı ıLE ıLGıLı BıLGıSı OLAN VAR MI?

gulayuzman

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
SINAV SONUÇLARINA ıTıRAZ
« Yanıtla #33 : Şubat 21, 2011, 11:24:53 ÖÖ »
SINAV SONUÇLARINA ıTıRAZ ETTıK AMA HALA SONUÇLANMADI. SONUCU ULAşAN VAR MI?