Gönderen Konu: ÇÖZÜM ORTAğI:ıstanbul,Tekirdağ,Çorlu,Edirne,Çanakkale,Bursa,ızmir ve ızmit...  (Okunma sayısı 6981 defa)

moncel

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Firmamız Ankara merkezli olup öncelikli olarak ıstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Edirne, Çanakkale, Bursa ızmir ve ızmit bölgelerinde çözüm ortağı aramaktadır. Bunun dışında tüm bölgelerdeki çözüm ortaklığına da açığız. ılgilenen arkadaşlar macitoncel@d-degerleme.com adresime müracaatlarını ve gerekli iletişim bilgilerini gönderebilirler.  Herkese sevgi ve saygılar.

hakimon

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Adana ve çevre illerinde Asil Gayrimenkul Değerleme Harita Planlama Ltd. şti. olarak sadece gayrimenkul değerleme alanında yaklaşık 3 yıldır faaliyette bulunmaktayız, şu an itibariyle 3 lisanlı firmaya temsilcilik hizmeti sunmaktayız arzu ettiğiniz taktirde sizin temsilciliğinizi de en hızlı ve sağlıklı bir biçimde üstleneceğimizi bildirir iyi çalışmalar dileriz.
Abdulhakim Börekçi
şehir Plancısı
Lisanslı Değerleme Uzmanı
Tel: 0543 321 05 15
mail: harita.planlama.degerleme@gmail.com

schoz

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ıyi günler
Kayseride çözüm ortağı olarak gayrimenkul değerlendirme işinde 2 Mimar ve 1 ınşaat Mühendisi olarak sizinle birlikte çalışmak istiyoruz.4 Bankanın Gayrimenkul Değerleme işlerine bakıyoruz.Ayrıntılı bilgiyi gönderebilirseniz seviniriz. schoz@hotmail.com

hkarada

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Kocaeli ve çevre illerinde değerleme yapılabilir. tel:0532 546 23 42

mevlane33

• YENİ ÜYE
  • *
Mesinde SPK lı inşaat Mühendisiyim. Çözüm ortağı olarak çalışabiliriz. M.N.Karabulut 0533 3111808

çetin dayýoðlu

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
edirne de ikamet ediyorum spk lisansım yok ama özel bir bankanın 1 yıl boyunca ekspertiz raporlarını hazırladım
konut degerleme sınavına hazırlanıyorum birlikte çalışabilirmiyiz
trakya bölgesin de ki degerleme raporlarını değerleme uzman yardımcısı olarak hazırlayabiliriz
firmam delta mimarlık ltd. tel:0284 2131445 gsm:05323423853

SSSEDA

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
BEYLİKDÜZÜ'NDE İKAMET ETMEKTE OLUP,
YÖNTEM GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş. SPK LİSANSLI ŞİRKETTE, 1 YIL,
GİRİŞİM GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş. LİSANSLI ŞİRKETTE 8 AY,
BETA GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş. 3 YIL,
ŞUAN REEL GAYRİMENKUL DEĞERLEME A.Ş 2, YILDIR   AVCILAR, KÜÇÜKÇEKMECE, BÜYÜKÇEKMECE, BEYLİKDÜZÜ, ESENYURT, BAŞAKŞEHİR ÇATALCA, İLÇELERİNDE ÇÖZÜM ORAKLIĞI OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM,
GAYRİMENKUL ALANINDA ARSA, ARAZİ, DAİRE, SİTE, PROJE DEĞERLEME, FABRİKA, İMALATHANE, BİNA, DÜKKAN, DEPO VE HANGAR, OFİS BİNANLARI, ATÖLYE, BENZİN İSTASYONU, GİBİ BİR ÇOK SAYIDA GAYRİMENKUL DEĞERLEME RAPORUM BULUNMAKTADIR. 
ÇALIŞTIĞIM BÖLGELERDE RESMİ KURUMLARDA İLETİŞİMİM ÇOK İYİDİR. AYRICA SON ÇALIŞTIĞIM FİRMADA TÜRKİYE GENELİ ÇALISAN EKSPERLER İÇİNDE 1. SECİLMİŞ BULUNMAKTAYIM.

sbilur@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

AYRICA ÇALSTIĞIM BÖLGELERDE ARŞİVİM OLDUKCA KUVVETLİ OLUP, BÖLGELERİ COK İYİ BİLMEKTEYİM

SİZİNLEDE BU BÖLGELERDE ÇÖZÜM ORTAĞI OLARAK ÇALISMAK İSTEMEKTEYİM. BİLGİLERİNİZE,,

SAYGILARIMLA...

irfan

• **
ıstanbul avrupa yakasında çözüm ortağı olarak çalışabiliriz.
0533 527 13 62
Takdir gayrimenkul  değerleme danışmanlık.
takdirgmd@gmail.com

hsyn32

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
SDÜ ıKTıSAT 2010 MEZUNUYUM .. SıGORTA ARACILIK HıZMETLERı VE DANIşMANLIğI YAPIYORUM, GAYRıMENKUL DEğERLEME SINAVINA HAZIRLANIYORUM..  507 214 10 88   ISPARTA VE ÇEVRESıNDE HERTÜRLÜ OLUşUMDA YERALABıLıRıM..

çetin dayýoðlu

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
EDıRNE , KIRKLARELı , TEKıRDAğ ıLLERıNDE ÇÖZÜM ORTAğI OLARAK ÇALIşABıLECEğıMıZ şıRKETLER ARIYORUZ.
DELTA MıM. MÜH. LTD. şTı. EDıRNE 0284 213 14 45

Birbeyinoglu

• YENİ ÜYE
  • *
Gayrimenkul değerleme uzmanıyım .ızmirde  ikamet etmekteyim  sizinle çalışabiliriz. Harun ARSLAN 0533 358 52 54
 birbeyinoglu-58@hotmail.com

cacasa

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ıstanbul ilinde şehir plancısı arkadaşımla beraber çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. ıstanbul'da sizde uygun görürseniz çözüm ortaklığı şeklinde çalışabiliriz.
ıyi çalışmalar...
ıletişim:  karaatila@hotmail.com

cemilsezer

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Tekirdağ il ve ilçelerinde çözüm ortağı olarak firmanızla çalışmak isteriz...

Cemil SEZER
5324835304

TOPRAK

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ıYı GÜNLER, ANKARA DA ÇÖZÜM ORTAğI OLARAK GAYRıMENKUL DEğERLEME ışı YAPIYORUZ.
FıRMANIZLA ÇALIşMAK ıSTERıZ.
TEL:0 537 340 82 02