Gönderen Konu: YARDIM  (Okunma sayısı 2792 defa)

zzeynepp

• YENİ ÜYE
  • *
YARDIM
« : Şubat 26, 2012, 09:07:49 ÖS »
Sitede yardım bölümü bulamadım. Bu yıl sınavlara başvurmak istiyorum ıktisat mezunuyum. Staj konusunda bilgi almak istiyorum. Stajın sınava girmeden önce başlayabileceğini söylüyorlar. Bu iş ile igili genel hatlarıyla bilgi verebilir misiniz? Daha önce mutlaka sizler de bu aşamalardan geçtiniz tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sadece staj ile igili değil genel olarak ihtiyacım olabilecek diğer konularda da bilgi verebilirseniz sevinirim. Derneğin sitesini ve diğer siteleri biraz inceledim. Sınav kitapçığındaki açıklamaları da okudum. Ama özetle ihtiyacım olan bilgileri verebilirseniz sevinirim. Teşekkürederim.

adonis

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
Ynt: YARDIM
« Yanıtla #1 : Şubat 27, 2012, 08:23:07 ÖÖ »
stajın sınava girmeden başlaması gerekmiyor. ben girip kazandım sınavları ama daha stajı başlatmadım.

A.Mesut TATLIPINAR

• A.MESUT TATLIPINAR
  • GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #2 : Şubat 27, 2012, 10:04:41 ÖÖ »
   tspakb.org.tr adresinde aradığınız bütün cevapları bulabilirsiniz. Değerleme uzmanlığı mesleğinde, staj koşulu yoktur. Sadece 3 yıllık tecrübe süresi vardır.

Başarılar dilerim.

zzeynepp

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2012, 11:36:47 ÖÖ »
TEşEKKÜR EDERıM

zzeynepp

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2012, 11:40:14 ÖÖ »
stajın sınava girmeden başlaması gerekmiyor. ben girip kazandım sınavları ama daha stajı başlatmadım.
bunu şart koşmuyorlar sanırım öyle mi anladım.

sceylan

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 27, 2012, 01:50:53 ÖS »
Sınavı kazansanız bile önünüze bu seferde (mimar,,nşaat mühendisi,şehir plancısı ve harita mühendisi) olma şartları çıkıyor.sınavda bu koşul yok ama piyasa da bu dört meslek gurubu seçiliyor.Zorlu birer sınavdan sonra böyle bir gerçekle yüz yüze kalacağınızı bilin...

HALUK ÜNAL

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Şubat 27, 2012, 02:48:01 ÖS »
sayın sceylan çok haklı. çok başındasınız dolayısıyla tüm yönleriyle araştırın ve ona göre değerlendirin. Sektörün geldiği nokta, bu platformu takip edenlerin malumudur. Sizin de her başlığı ve altındaki yorumları dikkatle okumanızda yarar vardır. başarılar..

abdullah3012

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #7 : Şubat 28, 2012, 01:50:46 ÖS »
Eğer başka bir iş imkanınız var ise hiç bulaşmayın derim.Sektör her geçen gün kötüye gidiyor çünkü.
Saygılar.

zzeynepp

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #8 : Mart 04, 2012, 09:36:54 ÖS »
bende onun için baştan araştırıyorum. banada engel gibi geldi sanırım vazgeçicem :(