Gönderen Konu: ]SORUMLU GAYRıMENKUL DEğERLEME UZMANI, GAYRıMENKUL DEğERLEME UZM. VE UZM. YARD.  (Okunma sayısı 2767 defa)

batuersu

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *

SORUMLU GAYRıMENKUL DEğERLEME UZMANI, GAYRıMENKUL DEğERLEME UZMANI VE UZMAN YARDIMCILARI

Gayrimenkul Değerleme Müdürü ve Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumlusu;

Firmamızda gayrimenkul değerleme raporları kontrolünde görev alacak;

•   Gayrimenkul değerleme raporlarının teknik kontrollerinin yapılması ve raporların onaylanmasında tecrübeli,
•   Ekip yönetimi konusunda deneyimli,
•   MS Office uygulamalarına hakim,
•   Aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip,
•   Ankara’da ikamet eden,
•   Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı sahip,
•   Gayrimenkul Değerleme Müdürlüğü için sorumlu lisans sahibi hakkını elde etmiş (5 yıl tecrübeli),
•   Gayrimenkul Değerleme Kontrol Sorumluluğu için en az 3 yıl iş tecrübesi,

aranmaktadır.

Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı ve Gayrimenkul Değerleme Uzman Yardımcılığı;

Firmamız bünyesinde gayrimenkul değerleme uzmanı olarak görev almak üzere;

•   Üniversitelerin ınşaat mühendisliği, Mimarlık, Harita Mühendisliği, şehir ve Bölge Planlama, ıktisadi ve ıdari Bilimler, ınşaat Teknikerliği, Harita Teknikerliği ve benzeri bölümlerden mezun yada sahada kendini yetiştirmiş,
•   Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansına sahip yada Lisans almayı hedefleyen,
•   En az 1 yıl deneyimli,
•   MS Office uygulamalarına hakim,
•   Sahada çalışabilecek, aktif araç kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip,
•   Seyahat engeli bulunmayan,
•   Ankara’da ikamet eden,

Çalışma arkadaşları arıyoruz.

ılanımızla ilgilenen meslektaşlarımızın 0 532 774 96 71 ile 0 533 375 16 35 no’lu numaralara yada anacbaris@gmail.com ile batue@dekaas.com.tr mail adreslerine başvurmak istedikleri pozisyonları belirterek ulaşmalarını rica ederiz.

kayserciyes

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
yeni mezun oldum ben çalışabilirim

bulut_cagman

• YENİ ÜYE
  • *

Muhasebe finans alanında 5 senelik iş tecrübem bulunmakla birlikte.Ağustos ayında yapılacak Sınava gireceğim amacım bu sınavda 3 dersten geçmek ve bu sene sonunda yapılacak diğer sınavdada diğer kalan dersleri vererek lisans Stajını derslerin tamamını vermeden önce ış bulmak ve 3 sene boyunca ve uzun yıllar boyunca çalışabileceğim sağlam bir firma arayışım vardır.

1419

• YENİ ÜYE
  • *

SORUMLU DEğERLEME UZMANIYIM

« : Ekim 24, 2011, 13:23:33 »

AlıntıDeğiştirSil

--------------------------------------------------------------------------------

TÜRKıYE GENELı FıRMA KURMAK ıSTEYENLERıN DıKKATıNE 5 YIILLIK LıSANSLI SORUMLU DEğERLEME UZMANIYIM.şU AN AKTıF OLARAK SAHADA ÇALIşIYORUM.FıRMA KURMAK ıSTEYEN VEYA SORUMLU DEğERLEME UZMANI ıHTıYACI OLAN CıDDı  FıRMALARLA ÇALIşMAK ıSTıYORUM.YILLIK PEşıN KıRA DEDELı TERCıHıMDıR..AYRICA TÜRKıYE GENELı FıRMA KURMAK ıSTEYENLERLE YILLIK KıRA BEDELı PEşıN+ış BAşINA ÜCRET ıLE DE BULUNDUğUM BÖLGEDE TEMSıLCı OLARAK ÇALIşMAK ıSTERıM.ıLGıLENEN FıRMALARIN VARSA TEKLıFLERı mail ile ulaştırmasını rica ederim. ankarankaram@hotmail.com (tarafımdan dönüş yapılacaktır)

Tumbleweed

• **
ıstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır aktif olarak değerleme sketöründe çalışmaktayım. 2005 yılında lisans almaya hak kazandım. Halen lisanslı bir şirkette kontrolör ve sorumlu olarak görev alıyorum. Yeni bir oluşumda bulunmak istiyorum. Detaylı bilgi vermenizi rica ederim.

appraiserinistanbul@gmail.com

ıyi günler.