Gönderen Konu: GAYRıMENKUL DEğERLEME VE FıNANSMANI YÜKSEK LıSANS  (Okunma sayısı 2671 defa)

selom077

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
GAYRıMENKUL DEğERLEME VE FıNANSMANI YÜKSEK LıSANS
« : Eylül 14, 2012, 03:31:30 ÖÖ »
ARKADAşLAR BEN 2 YIL EKSPERLIK YAPTIM şıMDı DE GAYRıMENKUL DEğERLEME VE FıNANSMANI YÜKSEK LıSANS YAPMAYI DÜşÜNÜYORUM. EğER YÜKSEKLISANS YAPARSAM SPK LıSANSI ALMAM GEREKLI MI YOKSA YUKSEKLıSANS DIPLOMASI DA LıSANS OLARAK GECER MI BU ISIN BANA NE GIBI FAYDASI OLUR YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM SAYGILAR

bilalcan

• Ziyaretçi
Ynt: GAYRıMENKUL DEğERLEME VE FıNANSMANI YÜKSEK LıSANS
« Yanıtla #1 : Eylül 14, 2012, 09:46:29 ÖÖ »
lisans yerine geçmez, ancak yeni değişikliğe uğrayan kamulaştırma kanununun kamulaştırmada gayrimenkul değerlemede yüksek lisans yapmış değerleme uzmanlarına öncelik tanınması hükmünden yararlanabilmeniz mümkün olabilir.

selom077

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 15, 2012, 03:17:07 ÖÖ »
herkesın agzında fotograf makınası alan eksper olmus lafı var sana bılgın varsa yardımcı ol dedım yoksa yorum yap demedım bu sıte ınsanların bırbırıne yardımcı olması ıcıın var. sen kendı ısıne bak senın fotograf makınan bıle yoktur.... bılalcan arkadasın verdıgın bılgı ıcın tesekkur edıyorum...
« Son Düzenleme: Eylül 15, 2012, 04:58:28 ÖS Gönderen: MEHMET »

NESLÝHAN

• NESLÝHAN
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 15, 2012, 06:16:55 ÖÖ »
şişşt.Döğüşmeden oynayın...

ahmet.soylu

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Eylül 19, 2012, 12:08:51 ÖÖ »
Ben döğüşmeden oynamak istiyorum. Ama bazıları kural ihlali yapıyor. ılgili kurumlarda buna göz yumuyor. Haksız rekabete neden olan şahıslar araziyi derhal terk etsinler.