Gönderen Konu: NıTELıKLı PROJELERDE TECRÜBELı VE şEHıR PLANCISI, DEğERLEME UZMANI - ıSTANBUL  (Okunma sayısı 1229 defa)

Kalleron

• YENİ ÜYE
  • *
6 yıldır, nitelikli gayrimenkuller ve projelerin (karma projeler, AVM, ofis, otel, endüstriyel tesis vb.) değerleme raporunu hazırlamak, kontrol etmek ve teklif dahil tüm süreçlerini yönetmek gibi konularda çalışmaktayım.

Son dönemde kentsel dönüşüm projelerinin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi  kapsamında;
 1- Gayrimenkullerin en iyi en verimli kullanım analizleri, yer seçim analizleri, karlılık analizleri, değer tespiti, proje değerleme ve şerefiyelendirme
 2- Mevcut Durumun ve Projenin Değer Tespitinin yapılması, Dağıtım Modelinin Belirlenmesi ve Hak Sahipliği Dağılımının yapılması
 3- Hukuki durumun incelenmesi ve yorumlanması
 4- Detaylı pazar araştırması yapılması
vb. çalışmaların yapılması, raporlanması ve kontrolü konularında çalışmalar yaptım.

Bu konulardaki tecrübemi, yönetici olarak, maaşlı yada anlaşma çerçevesinde maaş + proje bazlı pay şeklinde, değerlendirmek istiyorum.

Bu hususta saygın değerleme şirketlerinin tekliflerine açığım.

Halihazırda bahsettiğim konularda çalıştığım için telefon numaramı verememekteyim bu sebeple beni mazur görmenizi talep ediyorum.  Ancak kalleron@yahoo.com.tr adresine değerleme şirketi ismi, telefonu vb. bilgilerinizi bırakmanız halinde irtibata geçebiliriz.  

Saygılarımla
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2014, 03:57:14 ÖS Gönderen: Kalleron »