Gönderen Konu: ÇÖZÜM ORTAKLIğI  (Okunma sayısı 4249 defa)

net

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
ÇÖZÜM ORTAKLIğI
« : Aralık 22, 2009, 01:52:21 ÖS »
AşAğIDA LıSTESı VERıLEN ıLLERDE TERCıHEN GAYRıMENKUL DEğERLEME UZMANLIğI LıSANSINA SAHıP, ÇÖZÜM ORTAKLARI ARAMAKTAYIZ.

ıLGıLENENLERıN info@netgd.com.tr veya degerleme@netgd.com.tr MAıL ADRESLERıNE CV LERıNı GÖNDERMELERı ıSTENMEKTEDıR.

ÇÖZÜM ORTAKLIğI OLARAK SAğLANACAK şARTLAR BıREBıR GÖRÜşME ıLE SAğLANACAK OLUP, UZUN SÜRELı DÜşÜNÜLMEKTEDıR.

KASTAMONU, SıNOP, SAMSUN, AMASYA, ORDU, GıRESUN, GÜMÜşHANE, BAYBURT, ARTVıN, ARDAHAN, ERZıNCAN, TUNCELı, BıNGÖL, MUş, AğRI, IRDIR, BıTLıS, SııRT, DıYARBAKIR, BATMAN, ELAZIğ, MALATYA, ADIYAMAN, KAHRAMAN MARAş, URFA, MARDıN , şIRNAK, HAKKARı, GAZıANTEP, NığDE, AKSARAY , NEVşEHıR, KAYSERı AFYON, ISPARTA, BURDUR, KARAMAN, YOZGAT, ÇORUM, BARTIN, KARABÜK, ZONGULDAK.

CUMOON

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ÇÖZÜM ORTAKLIğI
« Yanıtla #1 : Aralık 31, 2009, 02:29:59 ÖS »
çözüm ortaklığı

CUMOON

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Aralık 31, 2009, 02:31:40 ÖS »
Tekrar,
ÇÖZÜM ORTAKLIğı
ıFADESıNE AÇABıLıR MıSıNıZ?
Saygılarımlar.

net

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Ocak 04, 2010, 01:09:58 ÖS »
Çözüm Ortağı olarak kastımız:

Çalıştığınız şehir veya şehirlerde bizim kontratımız bulunduğu bankalardan/özel kurumlardan gelen ekspertiz taleplerini yapabilecek, (alt yapı-personel vs. tamamlamış olarak)  tarafınızdan imzalanacak ekspertiz raporlarının  hazırlanmasıdır. Yazılı sözleşme ile alt şartlar sağlanacaktır.

alim952

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Şubat 10, 2010, 09:00:40 ÖÖ »
Halen Bursa ve çevre illerinde eksperlik yapan SPK lisasnlı değerleme uzmanıyım.Bursa ve çevre illerinde kadrolu,sözleşmeli,çözüm ortaklığı V.B çalışabiliriz.
Ali Osman YILMAZ
SPK lisans no 400837
alim952@gmail.com
alos952@gmail.com
0532-2844793
0224-2554684

vivace

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Şubat 19, 2010, 12:52:55 ÖÖ »
ıyigünler Kayseri,Sivas,Nevşehir,Niğde ve Yozgat illerinde çözüm ortaklığı için şirketinizi aradığımda böyle bir ilanımız yok tekrar bakın cevabı ile karşılaştım. şirkette konu ile ilgili yetkili kiminle görüşmem gerektiği konusunda bilgi  verebilirseniz çok memnun olurum kolay gelsin.

Ý.G.D

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Mart 13, 2010, 04:38:21 ÖS »
  Ynt: Aşağıdaki illerde çözüm ortakları aranmaktadır.
« Yanıtla #3 : Ocak 13, 2010, 15:18:10 » Alıntı Değiştir Sil 

--------------------------------------------------------------------------------

Merhaba;
inşaat mühendisiyim.sözleşmeli olarak belediye fen işleri ve imar biriminde çalışmaktayım.3 yıllık iş tecrübem var.Askerliğimi yaptım.spk lisansım yok.Amacım lisans belgesi almak için gerekli olan 3 yıllık çalışma sürecini bir an önce başlatmak ve bir yandan da bu süreç içinde lisans sınavını kazanmak.Anlaşırsak Ordu ili merkezli(Samsun-Giresun-Trabzon) bölge sorumlusu olarak sizinle uzun vadeli(belgeyi aldıktan sonra da) çalışabilirim.
  ızzet Gürhan DUYAR

dincerkarakoyun

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #7 : Mart 15, 2010, 01:26:21 ÖS »
izmir bölgesinde 6 yıldır kendime ait planlama ve tasarım ofisi işletmekteyim. halen 1 firmanın çözüm ortaklığını yapmaktayım. ilgilenirseniz izmir bölgesi için yardımcı olabilirim.

dincerkarakoyun@gmail.com

Hüseyin ALAGÖZ

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #8 : Nisan 05, 2010, 04:36:47 ÖS »
2010 mart sınavını verdim şanlıurfa ili için çözüm ortaklığı olarak beraber çalışabiliriz.
Hüseyin ALAGÖZ
ınş.Müh.
0533 8196499

omersercanyilmaz54

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #9 : Temmuz 17, 2010, 11:32:24 ÖS »
Merhabalar,ben eskişehirde yaşıyorum ve il genelinde değerleme yapıyorum.Bu amaçla kurduğum şahıs  firmam var(size fatura kesebilecegim).Çözüm ortağı olarak sizin gibi sistemli ve bu alanda öncü bir firmayla çalışmak isterim.şuan AKKA gayrimenkul değerleme ve danışmanlık a.ş ile sözleşmeli çalışıyorum...Eskişehirde böyle bir düşünceniz varsa buna talibim..ilginize...SAYGILAR...

ıDEA GAYRıMENKUL DEğERLEME VE DANIşMANLIK HıZMETLERı
ÖMER SERCAN YILMAZ 05546224449

saffet.deniz

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #10 : Temmuz 30, 2010, 11:21:09 ÖÖ »
osmaniye ili ve ilçelerinde iki yıldır lisanslı firmalar ile çözüm ortağı olarak çalışıyoruz. ihtiyacınız halinde görüşebiliriz.
aydenizmuhendislik@hotmail.com

net

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #11 : Ağustos 23, 2010, 06:48:56 ÖS »
Arkadaşlar,

Firmamızın bilgileri aşağıdadır;

NET KURUMSAL GAYRıMENKUL DEğERLEME VE DANIşMANLIK A.ş.

TELEFON: 0 312 212 12 56 (pbx)

FAX: 0 312 212 12 58

MAıL: netkurumsaldegerleme@gmail.com - netgd@netgd.com.tr

FıMA YETKıLıSı: AHMET CıHAN SONER

Gerekli soru ve görüşleriniz için rahatlıkla arayabilirsiniz.
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2010, 07:07:41 ÖS Gönderen: net »

mustafa66

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #12 : Nisan 19, 2011, 10:22:08 ÖS »
ıYı GÜNLER YOZGAT ıLıNDE SıGORTA ACENTELığı FAALıYETıNDE BULUNMAKTAYIM   ışLETME FAKULTESı MEZUNUYUM .ÇÖZÜM ORTAKLIğI ıÇıN GÖRÜşE BıLıRMıYıZ
BÜRO : 0354 3141629
             0 5325605266

Birgül Hane

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #13 : Nisan 30, 2011, 05:29:13 ÖÖ »
Arkadaşlar yanlışmı okuyorum?Burası curcuna yerıne dönmüş:((  Çözüm ortağının henüz anlamını dahı bılmeyen,sıgortacıların da bızım mesleğe merak saldığı bı yer halıne  gelmış.Yanlış anlaşılmaktanda çekınıyorum ama çok üzücü bır durum yazmadan edemedım.
HANE GAYRÝMENKUL DEÐERLEME