Gönderen Konu: Gayrimenkul degerleme uzmanligi lisansi kiraya verilecektir.  (Okunma sayısı 2556 defa)

erkanyi

• Erkan YILDIRIM
  • GOLD ÜYE
Gayrimenkul degerleme uzmanligi lisansi kiraya verilecektir.
« : Ağustos 04, 2012, 04:35:52 ÖS »
...
« Son Düzenleme: Nisan 25, 2013, 10:22:50 ÖS Gönderen: erkanyi »

tuðba

• deptha
  • **
Ynt: Gayrimenkul degerleme uzmanligi lisansi kiraya verilecektir.
« Yanıtla #1 : Ağustos 05, 2012, 01:15:17 ÖS »
Aslında şu anda kendinizi ihbar ediyorsunuz biliyorsunuz değil mi? şanslısınız ki yetkililer uyumayı çok iyi beceriyorlar. ışini hakkıyla yapmaya çalışan insanların hakkı üzerinizde olarak Allah yolunuzu açık etsin diyorum size...

seti

• Seti
  • YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2012, 04:41:53 ÖS »
Sizin lisansınız var kiraya veriyorsunuz
Biz ise yıllardır çalışmaktan lisansımızı da alamadık, yoğun çalışma temposundan bir ders anca verebilidk..
Soruyorum size biz neyimizi kiraya verelim de defolup gidelim bu meslekten...

erkanyi

• Erkan YILDIRIM
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #3 : Ağustos 05, 2012, 05:10:40 ÖS »
...
« Son Düzenleme: Nisan 25, 2013, 10:23:48 ÖS Gönderen: erkanyi »

maras46

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Ağustos 05, 2012, 10:31:49 ÖS »
Arkadaşım yaptığınız etik mi? Eskiden diş doktorları diş teknisyenlerine diplomalarını kiraya verirdi. Eczacılar da aynısını yapardı. şimdi pek kalmadı. Bizim meslekte bari olmasın. Ama size söz söylemeye hakkım yok. 10 yılda bu mesleği meslek haline getiremeyenler utansın. Buraya bu ilanı verdirenler utansın. Geceni gündüzüne kat, veremediğin dersler içen kurslara git. Lisansını al. Sonra tapuda, belediyede lise mezunları ile birlikte rapor bilgilerini topla. MESLEğıMıZ ıTıBARSIZLAşTIRILDI. Sonuç bu. Sahada iş yapar iken, lisanslı uzman olmanın avantajı yok. Lisansızlar daha avantajlı. Mesleğin bu hale gelmesinden dolayı hak kaybım var ise, şu mübarek ayda haklarımı helal etmiyorum. Sorumlulardan öbür dünyadaki hassas terazilerde haklarımı alacağımdan da şüphe duymuyorum.

seti

• Seti
  • YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 06, 2012, 12:03:45 ÖÖ »
Fotoğraf makinası satın alabilen değelme uzmanı oldu :)

onur85

• GOLD ÜYE
« Yanıtla #6 : Ağustos 17, 2012, 12:36:15 ÖÖ »
Arkadaşım yaptığınız etik mi? Eskiden diş doktorları diş teknisyenlerine diplomalarını kiraya verirdi. Eczacılar da aynısını yapardı. şimdi pek kalmadı. Bizim meslekte bari olmasın. Ama size söz söylemeye hakkım yok. 10 yılda bu mesleği meslek haline getiremeyenler utansın. Buraya bu ilanı verdirenler utansın. Geceni gündüzüne kat, veremediğin dersler içen kurslara git. Lisansını al. Sonra tapuda, belediyede lise mezunları ile birlikte rapor bilgilerini topla. MESLEğıMıZ ıTıBARSIZLAşTIRILDI. Sonuç bu. Sahada iş yapar iken, lisanslı uzman olmanın avantajı yok. Lisansızlar daha avantajlı. Mesleğin bu hale gelmesinden dolayı hak kaybım var ise, şu mübarek ayda haklarımı helal etmiyorum. Sorumlulardan öbür dünyadaki hassas terazilerde haklarımı alacağımdan da şüphe duymuyorum.

+1. Lakin arkadaş mecbur kalmış belli ki. Suç kiraya verende değil, verdirendedir.

nell

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
« Yanıtla #7 : Ağustos 19, 2012, 02:36:01 ÖÖ »
Aylık kira miktarları nedir? ben çalışacağım d iyorum, işletmecisin sadece belgen lazım, bankalar mimar vs istiyor deniliyor,mimar yeniden projemi çizip gönderiyor bankalara anlamadım bu işi.ıinsan ların meslek gruplarından bazılarını dışlamakla kazancı yüksek mi oluyor?Bankalara yalakalıkyaptıkça fiyatların düşürülmesi bu sepepten olsa gerek.Hep ç akallar mı aslanları boğacak,nerdesin sosyal adalet?
Adalet:Gündelik temizliğe gidiyorum antalyada 80.TL net kazanıyorum.Çözüm ortaklığından bu kadar kazanmıyorum işi bıraktım, lisansımıda kiraya vereceğim. O  çalışacak.ısteklilerin aygun66@gmail.com mesaj atmasını rica ederim.Bayramınız kutlu olsun sağlıkla kalınız.
   Çalışma heveslisi eski malimüşavir içeği burnundan düşmüş, potansiyel GDUzmanı meslektaşlarına kırgın GDU.