Gönderen Konu: çözüm ortakları arıyoruz  (Okunma sayısı 2749 defa)

tt

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
çözüm ortakları arıyoruz
« : Mart 03, 2011, 05:39:10 ÖS »
Firmamız ızmir merkezli olup, SPK lisansı alma aşamasındadır. Tüm Türkiye çapında  öncelikli olarak Antalya, Bursa, Adana, Kocaeli, Mersin, Manisa, Aydın, Tekirdağ, Konya, Muğla, Balıkesir, Samsun, Gaziantep, Eskişehir, Kayseri bölgelerinde çözüm ortağı aramaktadır. Bunun dışında tüm bölgelerdeki çözüm ortaklığına da açığız. ılgilenen arkadaşlar  tnbrkptn@hotmail.com adresine müracaatlarını ve gerekli iletişim bilgilerini gönderebilirler.  Herkese sevgi ve saygılar.

mehmetin0679

• Ziyaretçi
Ynt: çözüm ortakları arıyoruz
« Yanıtla #1 : Mart 15, 2011, 07:26:48 ÖS »
MERHABA ıSMıM METIN 30 YASINDAYIM ıNşAAT MÜHENDıSıYıM, LıMıTED şıRKET ORTAğIYIM. 2005 YILINDAN BU YANA ARSA, TARLA, KONUT, BıNA, FABRıKA, OTEL, TATıL KÖYÜ, ALIş VERış MERKEZı, ış MERKEZı VB. GıBı HER TÜRLÜ GAYRıMENKULÜN EKSPERTıZıNı YAPTIM 4000 CıVARINDA EKSPERTıZ RAPORU HAZIRLADIM. VAKIFBANK, HALK BANKASI, ış BANKASI, FıNANSBANK, TMSF, T.D.K., ÖZEL şıRKETLER RAPOR HAZIRLADIGIM KURULUşLARDAN BAZILARIDIR. LıMıTED şıRKETıMLE ANKARA MERKEZ VE ıLÇELERıNDE ÇÖZÜM ORTAğI OLARAK ÇALIşMAK ıSTıYORUM. SAYGILARIMLA.
e-mail: mteknikmuhendislik@gmail.com
tel: 0505 587 34 68

metin

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Mart 18, 2011, 06:13:26 ÖS »
biri lisanslı 5 kişilik ekibiz makina mh inşaat mh harita mh ekonomist gaziantep ve maraş da değerleme işi yapabiliriz şirketi kurup kayıtlı olunca görüşelim   
mail  fistikmetn@yahoo.com

Birgül Hane

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Mart 30, 2011, 03:59:57 ÖS »
Sayın meslektaşım, şirketiniz kurulduktan sonra şartlar uygunsa karşılıklı görüşüp değerlendirme yapabiliriz, email adresinize  cv yolladım değrlendirmeye alırsanız görüşelim isteriim,şimdiden hayırlı olsun dileklerimle iyi çalışmalar,saygılar..
HANE GAYRÝMENKUL DEÐERLEME

cemilsezer

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Nisan 04, 2011, 04:11:05 ÖS »
Tekirdağ il ve ilçelerinde çözüm ortağı olarak yardımcı olabiliriz.
Cemil SEZER
TEL5324835304

ali oksum

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Nisan 05, 2011, 01:38:13 ÖS »
merhabe, yaklaşık 2 yıl istanbulda çalıştım şuan konya ve karaman da eksperlik yapıyorum. Çözüm ortağı olarak çalışabiliriz. 0544 251 82 20

erdal.ercan

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Nisan 05, 2011, 05:06:35 ÖS »
Merhaba, Isparta'da çalışan (Emekli Kamu Görevlisiyim- vergi kaydım var)  Lisanslı Değerleme Uzmanıyım. Isparta- Burdur il ve ilçeleri için çözüm ortağı olarak çalışabiliriz. 05052312401