Gönderen Konu: ıstanbul Avrupa yakasında tam zamanlı çalışacak değerleme uzmanı aranmaktadır.  (Okunma sayısı 1831 defa)

expert

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
SPK lisanslı değerleme şirketimiz kadrosunda değerleme uzmanı unvanıyla tam zamanlı olarak çalışmak üzere,

Üniversitelerin Mimarlık, şehir ve Bölge Planlama, ınşaat Mühendisliği ve Harita Mühendisliği bölümlerden mezun,
Gayrimenkul değerlemesi alanında en az 1 yıllık mesleki tecrübesi bulunan,
SPK tarafından verilen Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansını almayı hedefleyen,
ıstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
MS Office uygulamalarına hakim,
Tercihen ıngilizce bilgisi bulunan,
Diksiyonu düzgün, prezantabl, insan ilişkilerinde başarılı,
Girişken, mücadeleci, araştırmacı ve analitik düşünce yeteneğine sahip,
Seyahat engeli bulunmayan,
Tercihen sürücü ehliyetine sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

E-mail: ndergazaroglu@idealgd.com.tr

bnre

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Merhaba,
ışletme son sınıftayım Açıköğretim.Daha önce ıst.Ün.Reklamcılığı bitirdim .13 yıldır aileme ait gayrimenkul şirketlerinde sektörün içindeyim .Bu yıl lisansımı almayı umuyorum.Çalışmaya başlamak istiyorum.Telefonum 532 514 64 74 eger ulaşmak isterseniz Binnur şensoy

ahmetcandvc

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *

Ege Üniversitesi ıktisadi ve ıdari Bilimler Fakültesi'nin ıktisat Bölümü'nden mezun oldum.
  'Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı' üzerine bir kariyer planlıyorum.
  Bu bağlamda Kasım-2010 dönemi SPK sınavlarına girmiş;  'Gayrimenkul Değerleme' bölümünden tüm sınavlardan 72.8
  'Konut Değerleme' bölümlerinin tüm sınavları üzerinden 72 puanlık ortalama ile tüm sınavları başarı ile
  geçmiş bulmakla birlikte, almaya hak kazandığım her iki lisansı da mesleki anlamda kullanabilmek istiyorum.

Ahmet Can Devecier

0543 550 09 77