SINAV SORULARI > İLGİLİ VERGİ MEVZUATI

2011 Aralık Sınav Soruları

<< < (2/5) > >>

Tunç Demirtaş:
O soruyu ben de vergi baskısı yaptım ama bakalım tuttu mu? :)

bulut_cagman:
Diğer Sınavların nasıl geçti ?

Valla ben sadece Bu ders ile Muhasebeyi çalıştım öncelik olarak ama muhasebeden hafif ters köşeye yattım galiba.
   Ama bakalım son gece O konulara bakmıştım yinede doğrularım fazla 70 geçebilirim.

Bu derstende 80 den aşşağı not alacağımı zannetmiyorum ortalamam yüksek olması için bu gibi kolay derslerden yüksek not alayimki kazık derslerden 60 alsam bile geçeyim. Ben böle bir strateji geliştirdim kendimce.

bide Vergi mevzuatı değişecek herşey allak bullak olmadan bu dersten kurtulmam gerekiyor.

Tunç Demirtaş:
Soruları yayınlasalar bakacaz duruma :) Geçen sınavda hemen ertesi gün açıklamışlardı cevapları.

Benim iki dersim kaldı. ıkisinden toplam 136 almam yetiyor. Vergiye çalışmıştım hatırladığım cevaplara göre 70'den yukarı bir not alırım ama mevzuatı hiç hatırlamıyorum zaten çalışmamıştım. Yine de bildiğim sorular vardı onları yaptım.

Bu arada bir soru daha geldi aklıma onu da yazdım aşağıya

22.Yeni ev alan birisi (sanırım 4. Ayda alıyordu evi) emlak vergisi bildirimini ne zaman yapmalı sorusu vardı. 31.12.2011 olması gerekiyor galiba.

bulut_cagman:
aynen oda doğru.. :)

bu arada herhangi değerleme şirketinde çalışyormusun yoksa sende sınavı hele kazanayım ondan sonrası tufan diyenlerdenmisin :)

Benim gibi.......

Tunç Demirtaş:
SPK ve BDDK lisanslı bir 4 firmada senedir çalışıyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git