KONUT DEĞERLEME UZMANLIĞI > KONUT DEĞERLEME UZMANLIĞI SINAVLARI

Konut Değerleme Uzmanları görev alanları nelerdir?

(1/3) > >>

şenaykaya:

Bu uzmanlık alanında sadece konut değerlemesimi yapılıyor? ıçeriği nelerdir? Görev alanları nerelerdir? ış bulma sıkıntısı yaşanırmı? Bilgi verirseniz sevinirim...Teşekkürler....

şenaykaya:
  çok aydınlattınız teşekkür ederim....çok ilginç hareket yok hiç sitede...

acar:

--- Alıntı yapılan: şenaykaya - Nisan 12, 2011, 12:32:35 ÖS ---  çok aydınlattınız teşekkür ederim....çok ilginç hareket yok hiç sitede...

--- Alıntı sonu ---
Kimse cevap yazmadı diye sitem etmişsiniz ama inanın sorduğunuz soruya cevap verecek çok kimse olduğunu düşünmüyorum. (En azından benim en ufak bir fikrim yok) Konut lisansını niye verirler, ne işe yarar bu konuda mesleğin içinde biri olarak anlamış değilim. şuan için hiç bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Ama ileride bu lisansla ilgili bir uygulama yaparlar diye düşünüyorum.

şenaykaya:

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederimm...Ama açıkçası sınava hazırlanan biri olarak üzüldüm ... Bir sürü emek veriyoruz bu lisans için....madem işe yaramıyor neden böyle bir uzmanlık alanı oluşturdular...Ben yinede çalışmaya devam edeceğim...Zamanın ne getireceği belli olmaz diye düşünüyorum...

osmaz:
Eğer teknik eleman değilseniz (inş. müh, mimar, şehir planıcısı) sınavlar için hiç uğraşmayın, spk temel düzey veya diğer sınavlara girip bir bankada çalışabilirsiniz, kafanız rahat olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git