Gönderen Konu: SORUMLU DEğERLEME UZMANI, ANKARA  (Okunma sayısı 1648 defa)

yiğit06

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
SORUMLU DEğERLEME UZMANI, ANKARA
« : Nisan 30, 2012, 04:32:03 ÖS »
2009 Yılından beri sorumlu değerleme uzmanı olarak görev yapmaktayım. Rapor kontrolü konusunda deneyimliyim.  1 mayıs itibarı ile bağlı bulunduğum firmadan ilişiğimi kesiyorum. Ankara'da  ikamet ediyorum. ılgilenen meslektaşların (yigitestate@hotmail.com) adresine ileti göndermelerini rica ederim.
                                                                                                                                                                                                                        Saygılarımla.

deniz.a77

• YENİ ÜYE
  • GOLD ÜYE
  • *
Ynt: SORUMLU DEğERLEME UZMANI, ANKARA
« Yanıtla #1 : Mayıs 08, 2012, 01:47:07 ÖS »
TÜM TÜRKıYE GENELıNDE, SPK Lisanslı Firmamıza; 4 yıllık üniversite mezunu, değerleme alanında tecrübeli olan Çözüm Ortağı  ve Ankara Merkezimizde yetiştirilmek üzere kadrolu  Değerleme Uzmanı ve  Yardımcısı aranmaktadır. Başvuruların, CV ile deniz.a@hotmail.com adresine yapılması rica olunur.
Açı Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.ş.
Deniz AZAKLI

inova

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Temmuz 25, 2012, 04:09:09 ÖS »
Merhaba, durumunuz hala geçerli mi?

yiğit06

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 29, 2012, 01:01:32 ÖÖ »
Evet sayın meslektaşım,
Sorumlu uzman SPK prosudürü nedeniyle maalesef  02.Temmuz 2012  tarihinde ilişik kesebildim. 506 354 40 59 nolu telefondan, yigitestate@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımla.