Gönderen Konu: ARAYAN YOK  (Okunma sayısı 3068 defa)

ozgurdunya

• **
ARAYAN YOK
« : Şubat 10, 2009, 05:22:22 ÖS »
Sektörün şu sıralar vahim olduğunu ve maaşların o kadar iyi olmadığını ve bu konudaki düşünceleriniz??????

taşınmaz

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: ARAYAN YOK
« Yanıtla #1 : Şubat 10, 2009, 10:39:13 ÖS »
mantar gibi her gün yeni bi şirket açlımaya devam ederse rapor ücretleri rekabetle 50-100 TL ye kadar gidecek ki şuan bile bu fiyata yapanlar var, maaşları ve şartlarıda siz düşünün artık.

mehmetin0679

• Ziyaretçi
merhaba
« Yanıtla #2 : Şubat 11, 2009, 11:09:06 ÖÖ »
her sektörde olduğu gibi kalite düşerse maaslarda azalır doğru iş yapmakta azalır...hayat bu. ya bu deveyi güdersin ya bu diyardan gidersin... çok yazık ya

Birgül Hane

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2011, 06:41:55 ÖÖ »
20 yada 30 yıl sonra bankalar tek tek kapanacak bu sıstemle yada konut kredısı oayını kaldırcaklar ucuz ışçılıkten yararlanmak adına teknık donanım bılgı eksıgı olan coluk cocukla yapılan dğerlemelerın sonucunda ılerıde yaşanacak sorunların nasıl üstesınden gelecekler merak edıyorum
HANE GAYRÝMENKUL DEÐERLEME

yasinozkan

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Mayıs 02, 2011, 04:23:31 ÖS »
Her işte olduğu gibi ilk girenler para kazandı, şimdi sistemin suyu çıkmaya başladı ve rekabet ortamı piyasayı bitirecektir.

mehmetin0679

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 02, 2011, 08:21:18 ÖS »
kimsenin emeğe saygısı kalmamış. değerleme şirketleri hep kendini düşünüyor. çözüm ortakları ne yapar nasıl geçinir nasıl sağlıklı rapor hazırlar düşünen yok. mesken başına 100 lira veren firmalar bu işi o fiyata siz yaparmısınız?

ali oksum

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2011, 02:39:38 ÖS »
Arkadaşlar söylediklerinize aynen katılıyorum... Birde şöy bi durum var artık bazı bankalar diyorki ''ancak bir firma ile çalışa bilirsin'' şimdi mantar gibi değerleme şirketleri açılıyor. E o zaman soruyorum örnek olarak nüfusu 100.000'i geçmeye bir Nevşehir ilinde potansiyel belli 85 tane şirket açılmış hepsi bir biri ile yarışıyor. 85 tane eksper mi olacak burada... anlamıyorum... anlamıyorum... birileri dur desinnnn......

mehmetin0679

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2011, 03:14:25 ÖS »
deveye boynun neden eğri demişler, nerem dogruki demiş. ülkemizde her sektör aynı. kazanan musluğun başındakiler. eksperle ve çözüm ortakları ancak bu işin hamallıgını yapıyorlar. çok yazık ya.