Gönderen Konu: Sentez Gayrimenkul Değerleme A.ş.  (Okunma sayısı 2366 defa)

Bilgen Deniz

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Sentez Gayrimenkul Değerleme A.ş.
« : Nisan 07, 2011, 04:32:57 ÖS »
ıstanbul Avrupa Yakasında bulunun Ofisimize Rapor Kontrol Uzmanı/ Gayrimenkul Değerleme Uzmanı Ve Uzman Yrd. alınacaktır.

ış Tanımı;
Ofis içinde tam zamanlı olarak çalışacak, daha önce her türlü gayrimenkulün değerleme raporlarını hazırlamış, eksperlerden gelen gayrimenkul değerleme raporlarını denetleyip bankalara gönderilmeden önceki son haline getirecek, teknik/insan-şirket ilişkileri arasındaki sorunlara çözüm sağlayabilecek,  nitelikteki uzmanlar aranmaktadır.

-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
-Gayrimenkul değerlemesi alanında en az 2 yıllık deneyimli
-ınsan ilişkilerinde ve iletişiminde başarılı
-Sorunlara analitik yaklaşarak çözebilme yeteneğine sahip
-Diksiyonu ve yazımı düzgün
-Dikkatli, sistematik çalışma yetisine sahip
-Yoğun iş temposuna uyumlu
-Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış

Bilgen Deniz
ış Geliştirme Müdürü
Adnan Kahveci Mah. Alemdağ Cad. No: 1 Perla Vista Residance A Blok Kat:11 No: 112 Beylikdüzü , ıSTANBUL
Tel  0 212 873 2 111 
       0 212 873 2 777
Fax 0 212 873 2 700
www.sentezgd.com
info@sentezgd.com 

mehmetin0679

• Ziyaretçi
Ynt: Sentez Gayrimenkul Değerleme A.ş.
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2011, 03:25:12 ÖÖ »
MERHABA ıSMıM METIN ÖZCAN 31 YASINDAYIM ıNşAAT MÜHENDıSıYıM, LıMıTED şıRKET ORTAğIYIM. 2005 YILINDAN BU YANA ARSA, TARLA, KONUT, BıNA, FABRıKA, OTEL, TATıL KÖYÜ, ALIş VERış MERKEZı, ış MERKEZı VB. GıBı HER TÜRLÜ GAYRıMENKULÜN EKSPERTıZıNı YAPTIM 4000 CıVARINDA EKSPERTıZ RAPORU HAZIRLADIM. VAKIFBANK, HALK BANKASI, ış BANKASI, FıNANSBANK, TMSF, T.D.K., ÖZEL şıRKETLER RAPOR HAZIRLADIGIM KURULUşLARDAN BAZILARIDIR. şARTLAR UYGUN OLURSA LıMıTED şıRKETıMLE ANKARA MERKEZ VE ıLÇELERıNDE ÇÖZÜM ORTAğI OLARAK ÇALIşMAK ıSTıYORUM. SAYGILARIMLA.
e-mail: mteknikmuhendislik@gmail.com
tel: 0505 587 34 68

ahmetcandvc

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: Sentez Gayrimenkul Değerleme A.ş.
« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2011, 04:02:05 ÖÖ »
Gayrimenkul degerleme uzmanligi alaninda kariyer yapmayi kendime hedef olarak belirleyen,

Analitik dusunme kabiliyeti olan ve hizli is temposuna adapte olmakta gucluk yasamayacak biriyim.

2011 yılı şubat-Nisan döneminde bağımlı çözüm ortağı olarak sektörde aktif olarak faaliyette bulundum.

Ayrica, Kasım-2010 donemindeki SPK Lisanslama Sınavı' nda;

Gayrimenkul ve Konut Degerleme Lisanlama dahilindeki sınavların tumunu basarili bir sekilde verdim.

Hedeflerime ulaşabilme yolunda geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Ahmet Can Devecier

0543 550 09 77