Gönderen Konu: iş arıyorum  (Okunma sayısı 2647 defa)

hbk_1967

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
iş arıyorum
« : Ağustos 04, 2008, 02:57:12 ÖS »
yıldız teknik Harita Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.istanbul da  bu işte çalışmak istiyorum.ılgilenenlerin benimle irtibata geçmesini rica ediyorum

burak kılıç
tel:555 315 3794
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2008, 06:53:15 ÖS Gönderen: hbk_1967 »

acar

• GOLD ÜYE
  • **
Ynt: iş arıyorum
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2008, 07:00:21 ÖS »
kardeş gel sen boşver istanbulu bursaya yerleş burda iş var tam senlik
eleman arıyoruz aylardır bulamıyoruz :)

şaka bir yana ist.da lisansı olmayan bir firmada çalışmak istersen yardımcı olabilirim. şirket anadolu yakasında, tecrube edinme adına tavsiye edebileceğim bir yer. ilgilenirsen mesaj yaz ilgili kişiyi arayıp telefonunu veririm

birde okuldan arkadaşlarından bursada çalışmayı düşünen varsa bu sektör üzerine, acil elemana ihtiyacımız var
saygılar

tubaa

• **
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2008, 07:32:06 ÖS »
Valla  Burak bey anadolu yakası diye ilgilenmezse- lisansım yok tabiki henüz -ama ben anadolu yakasında oturuyorum tecrübe edinmek için iş arıyorum,duyurulur

hbk_1967

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 22, 2008, 03:45:44 ÖS »
benim için şu anda öncelikli olan bu sektöre girmek lisanslı yada lisanssız bi şirket olması önemli değil... anadolu yakası olmasıda sorun değil. eğer bu iyiliği benim için yaparsanız çok teşekkür ederim

Exper

• GOLD ÜYE
  • GOLD ÜYE
« Yanıtla #4 : Ağustos 22, 2008, 07:47:06 ÖS »
Hadi hayırlı olsun  ;D

planay

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 22, 2008, 08:31:26 ÖS »
Bende iş arayanlardanım,benim için şehir önemli değil ama kendi şehrimin dışında bir yerde çalışcaksam alacağım ücretin geçimimi sağlaması gerekiyor.Bu sektöre yeni giren yeni mezun bir gayrimenkul değerleme uzman yardımcısı ne kadar alıyor?bilgisi olan arkadaşlarımız ortalama bir rakam verebilirmi?