Gönderen Konu: iş arıyorum  (Okunma sayısı 3291 defa)

ozgurdunya

• **
iş arıyorum
« : Nisan 03, 2008, 08:03:07 ÖS »
istanbulda yaşıyorum. Eksperine değer veren,kurumsal,sözünü yerine getirebilen yöneticilerden oluşan bir kadroya sahip,bu işi önemseyen fakat ayrıntılara çok fazla takılmayan,tercihen istanbul anadolu ve avrupa bölgesi olarak eksperlerini ayıran,eksperlerine güvenen,eğitimlerine katkıda bulunabilen,özellikle uzun yıllar tutabileceğine inanan bir firmada çalışmak istiyorum.Piyasada çok iyi bir firmada yetiştim ve çok iyi bir firmada devam etmek isterim.Bu yüzden önereceğiniz firma dikkatine,SPK LıSANSLI OLMASI TERCıHıMDıR. 8)

hanedan

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: iş arıyorum
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2008, 07:58:07 ÖS »
Ben, 1972 doğumluyum.istanbul avrupa yakasında oturuyorum.ıktisat mezunuyum. Değerleme uzmanlığı kursuna gidiyor ve spk sınavına hazırlanıyorum.Bu iş alanında daha yeni biri olarak tecrübesizim.Ancak rapor hazırlamak zorunluluğu ve önceden tecrübe edinmek kabul edildiği için şimdiden çalışmamın daha yararlı olacağını düşündüm.Aradığım kriterler ise ozgurdunya isimli arkadaşımızla aynı.Bu fırsatı bana tanıyacak olan firmalara şimdiden teşekkürler.
« Son Düzenleme: Nisan 11, 2008, 08:21:04 ÖS Gönderen: hanedan »

ozgurdunya

• **
Ynt: hanedan
« Yanıtla #2 : Nisan 12, 2008, 03:43:35 ÖS »
hanedan isimli arkadaşım sana önereceğim firma turyap şu sıralar çok iyi bir firma demesemde,işin nasıl gittiği hakkında işleyişi anlaman açısından deneyim kazanmak maksadıyla girmeni öneririm.şu sıralar çok iyi firmalarda kadrolar dolu boş kadro yok denecek kadar az zaten firma sayısından anlaşılıyordur.Çok erken başlamışsın kursa bence sektörde deneyim kazandıktan sonra yapabileceğine güvendiğin taktirde kursa gitmeni önerirdim.şu anda sektörde adını vermek istemediğim firmalar var ve gerçekten işini bilmediklerini varsayarak eksperleri kaçırdıklarını düşünüyorum.

hanedan

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: hanedan
« Yanıtla #3 : Nisan 16, 2008, 10:33:42 ÖS »
hanedan isimli arkadaşım sana önereceğim firma turyap şu sıralar çok iyi bir firma demesemde,işin nasıl gittiği hakkında işleyişi anlaman açısından deneyim kazanmak maksadıyla girmeni öneririm.şu sıralar çok iyi firmalarda kadrolar dolu boş kadro yok denecek kadar az zaten firma sayısından anlaşılıyordur.Çok erken başlamışsın kursa bence sektörde deneyim kazandıktan sonra yapabileceğine güvendiğin taktirde kursa gitmeni önerirdim.şu anda sektörde adını vermek istemediğim firmalar var ve gerçekten işini bilmediklerini varsayarak eksperleri kaçırdıklarını düşünüyorum.

Beni bilgilendirdiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim.Bende bu siteye  girmeden önce bu işi yapıp yapamayacağımı deneyip ona göre sınava hazırlanmam acaba dahamı doğru olur diye düşünüyordum.Kolay değil ona göre kazanmak için kafa yoruyoruz çünkü.Emlak sektörünü tanımak açısındanmı turyapı öneriyosunuz.Çünkü benim lisansımı almak için bi değerleme firmasında çalışmam ve rapor hazırlamam gerekiyor.Firmaların azlığı konusunda ise haklısınız gerçekten de çok az.Nasıl olacak bende ne yapacağımı bilemiyorum açıkçası.

hasan1973

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #4 : Haziran 02, 2008, 01:36:44 ÖÖ »
ıYı GÜNLER DıLERıM. SıZE YARDIMCI OLABıLıRıM. DAHA ÖNCE HANGı FıRMADA ÇALIşMIşTINIZ? DENEYıMıNıZ NEDıR? MESLEğıNıZ? GıBı SORULARA CEVAP VERıRSENıZ SEVıNıRıM.

ordeniz

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
    • Antalya Ordeniz Emlak
« Yanıtla #5 : Haziran 06, 2008, 01:03:19 ÖS »
Antalya'da oturan arkadaşlar varmı ?

maltepe06

• **
« Yanıtla #6 : Haziran 19, 2008, 08:48:25 ÖS »
Gazi Üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunuyum. Spk sınavından vermem gereken tek dersim kaldı. Kısmetse Eylül'de verip hak kazanacağım. Kuşadasında ikamet etmekteyim. Seyahat engelim bulunmuyor.ılgilen şirketlere ayrıca cv ve referanslarımı bildirebilirim. Bulunduğum yerde lisanslı bir değerleme şirketinin ekpertiz işlerini yürütebilmek için çözüm ortaklığı yapmak istiyorum. ayrıca bir süreliğine, çözüm ortaklığı yapacağım şirketin eğitimine katılabilirim.
Saygılarımla,
ahmet gökhan meydanlıoğlu
maltepe06@gmail.com
« Son Düzenleme: Eylül 17, 2008, 05:48:40 ÖS Gönderen: maltepe06 »