Gönderen Konu: Gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı  (Okunma sayısı 2974 defa)

nilgünönder

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı
« : Haziran 23, 2010, 05:44:07 ÖS »
GAYRıMENKUL Değerleme firmasına 28 yaşını aşmamış Mimar, ınşaat Mühendisi, Harita Mühendisi, şehir Plancısı, ınşaat Teknikeri personeller. Faks: 0212 236 72 66 nonder@onderonder.com

Ý.G.D

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: Gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı
« Yanıtla #1 : Haziran 28, 2010, 10:36:40 ÖÖ »
 Merhaba;
 Ben ızzet Gürhan DUYAR.27 yaşındayım.Erzurum Atatürk Üniversitesi 2006 mezunuyum.ınşaat mühendisiyim.
2 yıl özel sektörde yol ve yapı inşaatı olmak üzere Ankara-Bursa ve ıstanbul illerinde çalıştım.Ehliyetim var.Askerliğimi yaptım.
 Son olarak Giresun Bulancak Belediyesinde Fen ışleri ve ımar Müdürlüğünde sözleşmeli olarak 2 yıldır çalışmaktayım.Ziraat Bankasının ekspertiz işleri için belediyeden mühendis talep etmesi ile bu işle tanışmış oldum.Araştırdım ve sınavları olduğunu öğrendim.2010 Mart sınavına  girdim ve konut değerlemeden 1 ders, gayrimenkulden 4 dersim kaldı.Muhtemelen Eylül ayında yapılacak sınavda tek dersimi de verip (belediyede ki değerleme raporlarımı ve tecrübemi de saydırabilirsem eğer) konut değerleme lisans belgesini alabilmeyi planlıyorum.Amacım Gayrimenkul Değerleme lisans belgesi almak için de gerekli olan 3 yıllık çalışma sürecini de bir an önce başlatmak ve bir yandan da bu süreç içinde 4 dersimi vermek.
 Kısacası ben bu işi profesyonelce  ve hakkını vererekten yapmak istiyorum.Bunun için kendimi geliştirebileceğim geliştiriken de katkı sağlayabileceğim bir firmada Ordu ili merkezli(Samsun-Giresun-Trabzon) bölge sorumlusu olarak uzun vadeli(belgeyi aldıktan sonra da) çalışmak istiyorum.ılginize sunulur!!!
                                                                                                                                                                                                      bayizz@hotmail.com

omersercanyilmaz54

• YENİ ÜYE
  • YENİ ÜYE
  • *
Ynt: Gayrimenkul değerleme uzmanı ve uzman yardımcısı
« Yanıtla #2 : Temmuz 17, 2010, 11:23:39 ÖS »
Merhabalar,ben eskişehirde yaşıyorum ve il genelinde değerleme yapıyorum.Bu amaçla kurduğum şahıs  firmam var(size fatura kesebilecegim).Çözüm ortağı olarak sizin gibi sistemli ve bu alanda öncü bir firmayla çalışmak isterim.şuan AKKA gayrimenkul değerleme ve danışmanlık a.ş ile sözleşmeli çalışıyorum... ilginize...SAYGILAR...

ıDEA GAYRıMENKUL DEğERLEME VE DANIşMANLIK HıZMETLERı
ÖMER SERCAN YILMAZ 05546224449