Gönderen Konu: YETışTıRıLMEK ÜZERE  (Okunma sayısı 2336 defa)

otorite

• YENİ ÜYE
  • *
YETışTıRıLMEK ÜZERE
« : Ağustos 03, 2011, 03:06:59 ÖS »
YETışTıRıLMEK ÜZERE KOCAELı,GEBZE,SAKARYA,DÜZCE,YALOVA BÖLGELERıNDE GAYRıMENKUL DEğERLEME UZMAN YARDIMCISI OLARAK ÇALIşICAK, 4 YILLIK ÜNıVERSıTE MEZUNLARI VE 2 YILLIK ıNşAAT TEKNıKERLığı MEZUNLARI ARANMAKTADIR.
otoriteeksper@hotmail.com adresine cv'lerinizi bekliyorum

gizcemm

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: YETışTıRıLMEK ÜZERE
« Yanıtla #1 : Eylül 11, 2011, 01:35:57 ÖÖ »
2 yıldır Bursa ılinde değerleme uzamanı olarak çalışmaktayım Yapı kredi, Finans, Akbank, Kuveyt Türk, Albaraka ve ış Bankası’ nın ekspertizlik işlemleri
( Tapu, Belediye, Arazi, Rapor hazırlama işlemleri), ayda 15 şehir dışı( Yalova-Balıkesir- Erdek-Avşa adası, Marmara adası vs), 25 şehir içi olmak üzere ortalama ayda 30-35 rapor hazırlama.
Not: Tapularda ve Belediyelerde tanıdıklarımın olması sebebi ile hızlı ve genellikle harçsız iş yapabiliyorum.
anlaşabilirsek bünyenizde çalışmak isterim Demet Ünver 0507 785 70 33

fikret5406

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #2 : Eylül 13, 2011, 11:59:34 ÖÖ »
iyi çalışmalar. hacettepe harita kadastro myo okulunu bitirdikten sonra zonguldak karaelmas üniversitesi jeodezi ve fotogrametri mühendisliği ( harita mühendisliği ) mezunuyum. askerlik görevimi yerine getirdiğin için herhangi bir sorunum bulunmamaktadır. halen ankarada bir gayrimenkul değerleme şirkentinde değerleme uzman yardımcısı olarak çalışmaktayım. ailecek adapazarına taşınacağımız için ikamet sorunum olmayacaktır. aslen sakaryalı olduğumuz için adapazarı izmit düzce ve çevresi hakkında bılgı sahıbı olmakla beraber öğreneceğim daha çok şey olduğunun farkındayım. aktif olarak yapı kredi, iş bankası, kuveyttürk, bank asya ve halk bankası raporları hazırlamaktayım. düşünürseniz irtibat numaram 05452560581. iyi çalışmalar dileri

ibrahimsunac

• YENİ ÜYE
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 13, 2011, 05:09:06 ÖS »
iyi çalışmalar 4 yıllık işletme mezunuyum 2 yılı aşkın süredir Hatay'da değerleme uzmanı olarak görev yapmaktayım . Anlaşabilirsek Hayat'da bölgesinde sizinle çalışmak isterim. ıbrahim SUNAÇ 05317661072

hsn_krcn

• YENİ ÜYE
  • *
Ynt: YETİŞTİRİLMEK ÜZERE
« Yanıtla #4 : Eylül 13, 2011, 09:51:25 ÖS »
Merhaba, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Gayrimenkul değerleme sektöründe kariyer yapmak istiyorum, lisanslama sınavlarına hazırlanıyorum. Bu süre zarfında Kocaeli ve çevre illerde değerleme uzman yardımcısı olarak sizinle çalışmak isterim. Tel:0555 5631207

« Son Düzenleme: Eylül 13, 2011, 09:56:38 ÖS Gönderen: hsn_krcn »